Інформація про магазин

Santel є інтернет-магазином, який розпочав свою діяльність у 2014 році – м. Київ. На сайті ви зможете знайти величезну різноманітність будівельних, садових та ремонтних ручних інструментів та професійного електрообладнання. Ми забезпечуємо своїм клієнтам адекватні ціни та своєчасну доставку замовлень. Наші товари всесвітньо  відомих марок розраховані на широкий спектр робіт:

  • велике та дрібне будівництво;
  • ремонт та оздоблення житлових будинків;
  • монтаж та складання різноманітних об'єктів;
  • облаштування дачної ділянки та ферм;
  • додаткове харчування енергією робочих майданчиків.

У повсякденному житті не рідкісні моменти, коли вдома потрібно щось виміряти, зібрати куплені меблі або виправити якийсь недолік після ремонту - тут не обійтися без ящика з інструментами, який не завжди виявляється під рукою. Не варто витрачати сили та нерви на їзду спеціалізованими магазинами - на santel.kiev.ua ви зможете швидко відшукати та замовити необхідні інструменти, у тому числі найдрібніші витратні матеріали. На своїх сторінках ми виставили найповніший список доступних товарів, пов'язаний із ремонтно-будівельною тематикою - ви зможете відшукати всі деталі та необхідні аксесуари в одному місці.

Для любителів та професіоналів у сфері садівництва та сільського господарства представлений окремий розділ, де можна знайти все, що стосується роботи на земельній ділянці — ручні інструменти, системи зрошення та навіть міні-трактори. Відмінний вибір візків, ємностей та каністр для перенесення води та землі. Інкубатори, обладнання для подрібнення кормів буде чудовою допомогою тим, хто займається розведенням птахів та тварин.

Переваги нашого інтернет-магазину

Гнучка система оплати

У вас є можливість оплатити своє замовлення безготівковим шляхом на картку ПриватБанку або готівкою у відділенні пошти чи кур'єру, для комерційних структур ми готові виставити рахунок від підприємства.

Широкий вибір товарів

Весь асортимент наочно представлений у відповідних розділах сайту, а користування каталогом не викличе труднощів - кожна позиція виставлена ​​разом з інформацією, параметрами, ціною та зображенням.

Доставка в будь-який куточок країни

Для вас ми готові відправити товари до будь-якого відділення Нової Пошти, а також зробити адресну доставку кур'єром - всі терміни суворо дотримуються, адже ваші гарні відгуки про нас є найкращою нагородою.

Наші контакти

(044) 277 93 40

вул. Пластова, 18 офіс 607

Сертифікати

Время генерации: 0.066, запросов: 61