АераториАератори, скарифікатори, вертикутери
Аератори

Садовий аератор - найкраще обладнання для приведення газону в порядок

Власники приватного будинку, заміського котеджу, дачі дуже ретельно доглядають присадибну ділянку. На сьогоднішній день багато хто робить на своїй території зелені зони, засіяні газонною травою, де встановлюють гойдалки, альтанки, мангали, дитячі басейни, лежаки для прийняття сонячних ванн та інше. Також газонною травою засівають схили біля будинків, спортивні та дитячі майданчики.

Щоб газон став гордістю господаря будинку, він вимагає постійного догляду: добрива, поливу, стрижки, видалення бур'янів, розпушування ґрунту. Для того, щоб досягти відмінного результату, слід мати в господарстві потрібні інструменти: аератор, скарифікатор, вертикуттер.

Аератор, вертикуттер, скарифікатор: призначення та особливості застосування

Для догляду за травою в саду, навколо будинку, на майданчику будуть корисні такі інструменти:

  • газонний аератор;
  • вертикуттер;
  • скорифікатор.

Кожен із них виконує свою функцію. Вони можуть бути як самостійним обладнанням, так і частиною універсальної техніки: аератор-вертикуттер, наприклад.

Аератор для газону

Аератори для трави, які можна купити в Києві та інших містах, призначені для насичення ґрунту киснем шляхом перфорації ґрунту спеціальними лезами або пружинистими зубами, спицями. Зроблені отвори дозволяють повітрю проникати у верхні шари ґрунту. Це дає можливість коріння рослин насичуватися киснем. Аератори для газону можуть бути механічні та електричні. Машинка для аерації газону, що працює від мережі або акумулятора, має великий попит. Вона потужна, продуктивна, з її допомогою можна легко обробити велику ділянку. Фахівці рекомендують використовувати таке обладнання щомісяця.

Вертикутер для трави

Вертикуттер для газону є машинкою, оснащеною валом з прямими ножами. Вони перфорують ґрунт набагато інтенсивніше і глибше, ніж спиці аератора для саду. Вертикуттер використовують для щільного ґрунту. Ножі рубають загрубілий дерн, навмисно проріджують кореневу систему, що оздоровлює її.

Скарифікатор для газону

Скарифікатор дуже схожий на вертикуттер. Він також оснащений валом з ножами, тільки ножі мають кілька зазубрин у вигляді гребінця. Вони поринають у ґрунт на невелику глибину і вичісують відмерлу траву, коріння, проріджують дернину, прибирають бур'яни. Зазвичай скарифікатором користуються двічі на рік: навесні та восени. Вертикуттер, аератор і скарифікатор потрібно використовувати лише за необхідності, надмірне розпушування та проріджування ґрунту не принесе користі для саду та газону.

Купити аератор, вертикутер, скарифікатор у Києві з гарантією

Santel - магазин, де можна купити садовий аератор для трави за вигідною вартістю

Підбираючи техніку для приведення газону в порядок, слід попередньо ознайомитися з асортиментом даного обладнання, представленого в магазинах, порівняти вартість, параметри моделей, що сподобалися в різних торгових точках. Бажано придбати продукцію відомих брендів у перевірених продавців, таких як Santel.

Купити електричний садовий аератор (скарифікатор, вертикуттер) для газону за вигідною ціною можна на сайті інтернет-магазину santel.kiev.ua (Україна, Київ) з доставкою до всіх міст. На сайті компанії представлений відмінний вибір обладнання для будівництва, ручних та електричних інструментів для ремонту, обробки саду та городу, витратних матеріалів.

Время генерации: 0.489, запросов: 1785