Біти на шуруповертБіти
Біти

Відповідні біти - необхідний набір для ремонтних робіт

Набір біт і торцевих головок є комплектом необхідних спеціальних насадок, які призначаються для сполучення з конкретним типом кріплення. Біти досить часто використовуються для виконання різних ремонтних робіт, наприклад, для викручування саморізів, шурупів, говорили рішення більш вузького кола завдань. Такі елементи для дриля та шуруповерта відносяться до витратних матеріалів, будучи дуже дрібними деталями. Ці маленькі елементи найчастіше виготовляються з хром-ванадієвого або хром-молібденового сплаву. В обох випадках використовується спеціальне захисне покриття. Багатофункціональність таких аксесуарів, як біти, безпосередньо залежить від конструкції їхнього наконечника.

Численні витратні матеріали такого типу різняться залежно від форми, розміру, кількості граней. Певні елементи можуть служити для закручування шурупів і саморізів. Деякі їх призначаються для конкретних дрібних монтажних робіт. Набір головок і біт, що характеризується посиленим захистом алмазними вставками і не піддається корозії, є найнадійнішим комплектом таких витратних матеріалів.

Різновиди біт

За основною модифікацією біти можуть бути як монолітними, так і запресованими в голівку. Довжина таких витратних матеріалів варіює від 25 до 150 мм, в окремих випадках для роботи у важкодоступних місцях цей параметр збільшується до 300 мм. Купити набір біт можна з такими переважаючими видами:
 1. Шлицеві (SL) - мають надріз під плоску викрутку, придатні для більшості гвинтів та шурупів;
 2. Хрестоподібні (PH, PZ) - складаються з чотирьох діагональних ребер, що забезпечують ефективне зчеплення з кріпленням;
 3. Зіркоподібні (зірочки) - біті у формі шестипроменевої зірки, що широко використовуються при виробництві побутової техніки та в машинобудівних цехах;
 4. Шестигранні (HEX) - використовуються для гвинтів з внутрішнім шестигранником при складанні та розбиранні меблів;
 5. Для гайок і болтів - відгвинчують металовироби із зовнішнім шестигранником, підвищеною несучою здатністю.

Такі насадки досить широко застосовують у багатьох сферах діяльності. Крім проведення ремонтних та будівельних робіт у побуті, набір біт рекомендується купити для використання в таких областях:

 • шиномонтаж;
 • виробництво меблів;
 • ремонт автомобілів;
 • установка металопластикових конструкцій (вікна, двері);
 • приладобудування;
 • ремонт комп'ютерів, мобільних телефонів.

Для того, щоб зайвий раз не витрачатися на заміну комплекту таких витратних матеріалів, рекомендується придбати якісний набір головок і біт від перевіреного виробника.

Як вибрати та купити біти для шуруповерта?

Перед тим, як придбати біти або набір такого матеріалу, слід визначитися зі сферою діяльності споживача та завданнями, які виконуватимуться за допомогою цих розхідників. Насадки та інші витратні матеріали від провідних брендів представлені у широкому асортименті на сайті онлайн-магазину Santel.kiev.ua. Купити набір біт та головок з високим терміном служби та великим спектром застосування можна за прийнятною ціною з доставкою по всій території України в найкоротші терміни.

Время генерации: 2.437, запросов: 1843