БойлериБойлери для нагрівання води
Бойлери

Водонагрівальні бойлери

З необхідністю купити бойлер (водонагрівач) стикається кожна сім'я, адже уявити сучасну квартиру без цього пристрою вкрай складно. Виробники пропонують величезний вибір моделей на будь-який смак, бюджет та умови експлуатації. Виникає цілком логічне питання – як правильно купити електричний бойлер для нагрівання води за доступною ціною? У цій справі головне - заздалегідь визначитися, який пристрій вам необхідний, які параметри краще.

Види водяних бойлерів: ключові відмінності

Перш ніж купити електричний бойлер для нагрівання води, необхідно визначитися з типом конструкції, який підійде вам найбільше, адже від цього залежить і його ціна. Весь асортимент можна розділити на такі категорії:

  1. Накопичувальні - зберігають конкретний запас води, передбачений обсягом, і іноді підігрівають його. Важливо придбати бойлер для підігріву води, який точно відповідатиме вашим умовам експлуатації. Якщо взяти занадто об'ємний, конструкція грітиме зайву воду, а якщо занадто маленький навпаки, не вистачатиме.
  2. Проточні – відрізняються тим, що миттєво нагрівають воду в момент подачі її з крана. Якщо вирішуєте замовити такий бойлер у Харкові або з будь-якого іншого міста в Україні, то враховуйте, що при включенні води в кількох точках вона може швидко не прогрітися.

Купити бойлер проточного типу для дому в інтернет-магазині за доступною ціною з доставкою до Києва, Житомира, Дніпра буде найкращим рішенням, оскільки найчастіше у приватний сектор проведено потужну електропроводку. Для квартир все ж таки найчастіше вибирають накопичувальні варіанти, оскільки вони прості в експлуатації і не так навантажують електромережу.

На що звернути увагу при виборі бойлера на гарячу воду?

Звичайно ж, серед представленого асортименту нескладно буде купити бойлер (водонагрівач, водонагрівач) для води будинку та в квартирі через інтернет-магазин у Дніпрі (Дніпропетровську), Запоріжжі, Києві, Миколаєві, Одесі, Харкові, Рівному, Чернігові та всій Україні. Однак, щоб конструкція служила довго, важливо підібрати модель, яка найточніше вирішить ваші завдання. Почніть із визначення відповідного показника потужності:

  • 50-80 літрів - ідеально для 2 осіб;
  • 80-100 літрів - оптимальний вибір для 3 осіб;
  • 100-120 літрів - підійде для 4 осіб;
  • 120-150 літрів - чудове рішення для 5 осіб.

Окрім цього, ви можете купити електричний бойлер (нагрівач води, водонагрівач) з різними типами ТЕНів за різними цінами в інтернет-магазині та з доставкою у всі міста України: Вінниця, Дніпропетровськ, Кременчук, Миколаїв, Харків, Хмельницький, Черкаси, Запоріжжя, Київ, Львів, Полтава, Рівне, Суми, Чернівці. Мокрий ТЕН за принципом дії схожий із стандартним кип'ятильником, на ньому набагато швидше утворюється накип, він не може похвалитися чудовою теплопровідністю. Сухий ТЕН відрізняється тим, що не має прямого контакту з водою, тому тепловіддача від нього набагато більша.

Якому внутрішньому покриттю нагрівального бойлера віддати перевагу?

Враховуйте, що вартість бойлера (водонагрівача) впливає безліч параметрів, тому не поспішайте замовити прилад, поки не визначитеся з усіма нюансами. Важливо правильно підібрати внутрішнє покриття, яке може бути наступним:

  • нагрівач води з нержавіючої сталі - такий бойлер однозначно надійний, оскільки не схильний до впливу корозії, термін служби в середньому становить від 10 років;
  • емальове покриття - ціна такого водяного електричного бойлера для гарячої води цілком доступна, якщо ви вирішуєте купити конструкцію такого типу, отримуєте чудові експлуатаційні характеристики;
  • з напиленням срібла - чудово відрізняються від аналогічних моделей своїми антибактеріальними властивостями.

Купити електричний, ємнісний бойлер (електрробойлер, електробойлер, водонагрівач) для нагрівання води за доступною ціною в Україні, наприклад, у Києві, Одесі, пропонує інтернет-магазин водонагрівачів Santel. Все з гарантією якості та швидкою доставкою.

Время генерации: 1.341, запросов: 2310