Нагрівачі повітряПобутові обігрівачі
Побутові обігрівачі

Обігрівач побутовий - його призначення та принцип роботи

Незалежно від місця свого перебування людина хоче відчувати максимальний комфорт. У період міжсезоння, перед підключенням централізованого опалення, у будинках, офісах та інших виробничих приміщеннях стає сиро та прохолодно. Працювати чи жити за такого клімату максимально незатишно дорослим, а тим більше дітям. Для якісного обігріву будь-яких приміщень використовують спеціальні електроприлади - обігрівачі.

Разноманітність цих приладів вражає, тому, перш ніж купити побутовий обігрівач, необхідно зрозуміти, яка між ними різниця. Складається вона у конструкції, а й у принципі роботи. Так, інфрачервоні моделі нагрівають не повітря, а предмети, що оточують, а конвекційні прилади піднімають температуру за рахунок циркуляції нагрітого ними повітря. Здебільшого абсолютно всі обігрівачі виконують одну функцію - обігрів заданої площі приміщення.

Як купити якысний побутовий обігрівач

Цілком резонне питання, з урахуванням присутності на ринку низькоякісних товарів, що швидко виходять з ладу і не відповідають заявленим характеристикам. Головні критерії при виборі нового обігрівача:

  1. Тип - покупцю вирішувати, це електропростирадло, масляний радіатор, плінтусний конвектор або теплова завіса, т.к. ціна будь-якого побутового обігрівача (радіатора, вентилятора тощо) безпосередньо залежатиме від його виду.
  2. Потужність - від цього параметра безпосередньо залежить площа, яку зможе обігріти електроприлад, зазвичай гранично допустимі значення вказуються виробником в інструкції до обігрівача, відповідно, чим він потужніший, тим більша його продуктивність.
  3. Управління - також важливий фактор, існують моделі з механічним, електронним та електромеханічним типом управління, просунуті сучасні моделі управляються за допомогою смартфона, їх відрізняє розширений функціонал.

Вкрай важливим критерієм, на який слід звернути особливу увагу, є захист обігрівача. Вітається наявність запобіжників або датчиків перегріву, також безперечною перевагою буде вологостійкий корпус. З урахуванням перерахованих вище особливостей, відповідний вам побутовий обігрівач купити нескладно, адекватна ціна та відмінна якість відрізняє продукцію інтернет-магазину Santel (Київ, Україна).

Переваги використання побутових обігрівачів

Крім явної користі від цього електроприладу, яка полягає у підвищенні температури повітря в приміщенні, можна виділити й інші його переваги:

  • мобільність - навіть якщо це настінні моделі, в більшості випадків вони легко переносяться та монтуються на потрібне місце у разі потреби перестановки;
  • широкий вибір - завдяки йому кожен може підібрати найбільш підходящий для себе варіант - як бюджетний малогабаритний, так і сучасний з можливістю дистанційного керування;
  • простість користування - розібратися в системі керування можна навіть непосвяченій у тонкощі пристрою подібних приладів людині, за короткий час прилад нагріє приміщення до комфортної температури.

Купити побутовий обігрівач

Щодо місця покупки, найдоступніші і при цьому якісні побутові радіатори та інші обігрівачі пропонує купити інтернет-магазин Santel (Київ, Україна), актуальну ціну вказано біля кожної моделі.

Время генерации: 1.395, запросов: 1803