Ланцюги до бензопилиЛанцюги для пилок
Ланцюги для пилок

Ланцюг для пилки - необхідний аксесуар для роботи інструменту

Сучасні бензопили застосовуються не тільки для спилювання дерев. Багато модифікацій успішно використовуються в побуті (обрізання сухих гілок на деревах, заготівля дров, розпилювання колод за заданими розмірами). При всьому різноманітті моделей і функцій основним атрибутом інструменту залишається ланцюг. На неї припадає переважна більшість навантажень. Ланцюг бензопили обертається з великою швидкістю, а її полотно розрізає матеріал. Цей аксесуар входить до базового набору пили, але зношується досить швидко, особливо при посиленій експлуатації. При покупці ланцюга для пилки на заміну важливо правильно вибрати її, щоб робота з інструментом була максимально ефективною.

Головне питання, яке доводиться вирішувати користувачеві, який ланцюг для бензопили придбати: фірмовий чи аналоговий. Фірмова продукція не просто відрізняється відмінною якістю, а й ідеально підходить для пили. Крім того, вона має певні особливості, наприклад, особлива конфігурація зубів. Тому якщо має бути складна робота (наприклад, з твердою деревиною) у великому обсязі, то бажано купувати фірмове обладнання.

Перевага аналогової продукції - доступні ціни на ланцюги для бензопил. Однак за тривалістю робочого ресурсу аналог поступається "фірмі". Відносно недорога гарнітура може виручити при виконанні нескладних робіт у невеликому обсязі, наприклад, при обрізанні сухих гілок у дерев на дачі.

Ланцюги до бензопил: матеріали виготовлення

Конкретний вибір матеріалу виготовлення ланцюга для пилок залежить від ступеня складності та обсягу виконаної роботи. Для дачі та побутового застосування, а також для роботи з м'якої деревини цілком достатньо гарнітури із хром-нікелевої інструментальної сталі. Матеріал досить міцний, вартість його невисока. Більш міцні моделі з напайками з переможця - ідеальний варіант для роботи за забрудненим, в'язким або сирим деревом.

Вартість ланцюга на бензопилу з переможними напайками досить висока, оснащення ідеально підходить для розпилювання:

  • льоду;
  • сукуватої деревини;
  • твердого дерева;
  • деревини з перекрученими волокнами.

Для роботи з деревом середньої щільності навряд чи варто платити дорожче за оснащення з переможною напайкою. Воно більше підходить професіоналам.

Замовити ланцюг для бензопили в інтернеті: критерії вибору

Окрім матеріалу виготовлення оснастки, при покупці пиляльного ланцюга керуються такими критеріями:

  1. Крок бензопильного ланцюга (інтервал між зубами) - чим він більший, тим вища продуктивність інструменту. Однак необхідно купити ланцюг для бензопили так, щоб величина кроку була узгоджена з потужністю силового агрегату. Зі збільшенням відстані між пиляльними зубами зростає опір матеріалу, що розпилюється, і навантаження на силовий агрегат.
  2. Товщина хвостовика. Цей параметр вибирається за маркою та модифікацією інструменту. Важливо, щоб товщина хвостовика відповідала ширині паза у шині.
  3. Висота профілю - від цього показника залежить глибина різу, а значить швидкість виконання робочого завдання. Вибір залежить від технічних параметрів інструменту та специфіки роботи.
  4. Форма зубів. Для побутових моделей оптимальні серпоподібні зуби, для професійних - чизельні, схожі формою на сімку. Така конфігурація забезпечує більш точне розпилювання, але у догляді ланцюг більш вимогливий. Зокрема, вона чутлива до забруднень.

Купити ланцюг на бензопилу в Києві

На сайті інтернет-магазину Santel ви зможете купити ланку ланцюга до бензопили для її ремонту, а також комплект з'єднувальних ланок, продаж ланцюгів для бензопили проводиться оптом і в роздріб, за невисокою ціною, з доставкою по Києву та населеним пунктам України.

Время генерации: 0.726, запросов: 2366