ДалекоміриДальноміри
Дальноміри

Електронний далекомір - найкращий помічник будівельника

Можливість точно виміряти відстань має велике значення. Це важливо як для будівельників, а й у дослідників чи військових. Точне обчислення дозволяє виконати електронний далекомір.

Діє прилад так само, як і рулетка, але при цьому його показання більш точні. Крім того, він може виконувати додаткові функції. Працює він дуже швидко, при цьому користуватися ним просто та зручно.

Яка може бути цифрова рулетка?

У Києві, Одесі, Харкові, в будь-якому місті України можна купити лазерну рулетку (далекомір), але перед придбанням слід правильно підібрати її тип. Прилади використовують різні способи обчислення відстані. Дальномір може бути:

  1. Ультразвуковий. Пристрій працює з ехолокацією. Приладом створюється імпульс звуку і вловлюється відлуння. Для того щоб вимірювання були точними, користуються звуком у високому діапазоні. Оскільки швидкість звуку давно обчислена, можна виміряти час, за який він здійснив рух, приладу потрібно лише обчислити відстань.
  2. Фазовим лазерним. У процесі вимірювання відбувається порівняння та визначення зсуву фази світлової хвилі. Прилад виконується генерація світлового променя в інфрачервоному спектрі. Швидкість його руху давно обчислено. Пристроєм виконується порівняння фаз світлової хвилі, які були у початковій стадії руху та в кінці. Після виконання вимірювання далекоміром видається результат у метрах. Похибка у разі мінімальна, вона становить трохи більше міліметра. Слід враховувати, що такий далекомір не використовується для вимірювання великих відстаней, але його потужності цілком достатньо для будівельних вимірювань.
  3. Імпульсним лазерним. У процесі роботи прилад генерує світловий імпульс. Генерується він короткими імпульсами, що рухаються дуже швидко. Швидкість світла відома, тому після вимірювання надточним секундоміром прилад визначає відстань. Найчастіше подібними пристроями користуються військові.
  4. Оптичним. Пристроями користуються для виконання топографічних, геодезичних та навігаційних робіт. Для обчислень використовується теорема Піфагора. У процесі виміру стереоскопічні пристрої вибудовують трикутники, потім за допомогою формул обчислюється його висота. У такому разі вершина трикутника є точкою, до якої потрібний вимір відстані. Наведення виконують вручну. Подібні виміри мають похибки.
  5. Оптичним нитяним. Обчислення також ґрунтуються на геометричних параметрах. Щоб виміряти дальність, користуються вимірювальною рейкою, на яку з кроком два сантиметри нанесено розмітку. Рейку встановлюють у точці, до якої потрібно дізнатися відстань. У зоровій трубі натягнуті спеціальні нитки, які також використовуватимуться для обчислень. Геодезист виставляє рейку та прилад на один рівень, після чого вважає, скільки поділок розміщується між натягнутими нитками.

Найсучаснішими вважаються електронні варіанти, похибка в яких мінімальна.

Як у Києві купити електронний далекомір?

Щоб вибір був точним, необхідно заздалегідь розглянути всі технічні характеристики, адже від них залежить ціна електронної рулетки. Велике значення мають технічні характеристики:

  • класу;
  • точності;
  • дальності;
  • надійності;
  • час автономної роботи.

Прилади також можуть виконувати додаткові функції. Вони можуть не тільки прорахувати відстань, а й обчислити площу. Також є можливість записати кілька останніх вимірів. Можна обчислювати висоту будівлі, перебуваючи від неї з відривом. У дорогих пристроях є цифровий візир та дисплей, на якому добре видно точку, відстань до якої вимірюється.

На сайті santel.kiev.ua можна купити лазерну рулетку (далекомір) за вигідною ціною з доставкою по всій Україні: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Запоріжжя. Для оформлення заявки достатньо зв'язатися з оператором у телефонному режимі, у нього ж можна проконсультуватися з усіх питань.

Время генерации: 0.788, запросов: 2280