ЕлектродриліДрилі
Дрилі

Дриль - для дому та професійних робіт

Дриль вважається одним із найбільш затребуваних інструментів. Він може знадобитися будь-якої миті в побуті або на професійних будівлях. Сьогодні електричні дрилі представлені у величезному асортименті, тому з вибором моделі не виникне складності. Необхідно заздалегідь врахувати умови експлуатації, необхідні функції та можливості, а також доступний бюджет. Якщо ви вирішили замовити дриль, зверніть увагу на виробника й якість зборки.

Види дрилів: що вибрати?

Вартість дриля багато в чому залежить від функціоналу та типу конструкції. Так, залежно від джерела живлення, пристрої поділяються на такі види:

 1. Електричні - найбільш популярні, підключаються безпосередньо до мережі або функціонують за рахунок вбудованого акумулятора. Відрізняються гарною потужністю та продуктивністю, призначені для тривалої експлуатації.
 2. Пневматичні - краще купити дриль такого типу для експлуатації при великому навантаженні, наприклад, під час роботи з металом. Моделі можуть похвалитися тривалим терміном служби та високою стійкістю до зовнішніх впливів.
 3. Механічні або ручні дрилі - функціонують за рахунок сили людини, найчастіше купити пристрій вирішуються для побутової експлуатації. Конструкція розрахована до роботи з твердими матеріалами. Ціна ручного дриля такого виду є однією з найдоступніших, при цьому з'являється можливість користуватися інструментами навіть за відсутності електроенергії.

Вибір обмежується вашими уподобаннями, адже можна купити ручний дриль для використання на будівельному об'єкті, а електричний - для експлуатації у побуті. Не має значення тип підключення для функціональності, цей параметр впливає лише на комфорт використання інструменту. Також можна замовити дриль в Україні таких типів:

 1. Безударні - можуть здійснювати тільки обертальні рухи, які підходять для роботи з металом і деревиною.
 2. З ударом (ударні) - підходять для експлуатації з твердими матеріалами, більш універсальні та продуктивні.
 3. Кутові - найкраще вибирати їх для роботи в важкодоступних місцях.

У будь-якому випадку найбільшу популярність набв електродриль, оскільки навіть у побутових умовах він показує неймовірну функціональність, тим більше що ціна на такий інструмент може бути різною.

На що звернути увагу при виборі електричного дриля?

Купити ручний дриль або електричний - далеко не єдине питання, яке виникає у покупців. Будь-яка модель має унікальний набір характеристик, кожну з яких потрібно обов'язково врахувати. Наприклад, потужність пристрою безпосередньо впливає на продуктивність. Необхідно враховувати, в яких умовах буде експлуатуватися інструмент і на підставі цього робити вибір.

Ціна на електричні дрилі (електродрилі) також багато в чому залежить від кількості швидкостей. Найкраще мати можливість перемикати швидкість, тому що такі пристрої часто набагато функціональніші. Режимів може бути декілька:

 • імпульсний - оптимальний варіант, якщо потрібно використовувати інструмент як шуруповерт;
 • ударний – ідеально для роботи з каменем.

Купити дриль

Якщо ви вирішили купити дриль у Києві, Дніпрі, Одесі чи Харкові за доступною ціною, також звертайте увагу на наявні функції. Гальмо двигуна дозволить заощадити час після вимкнення дриля. Реверс дозволяє змінити бік обертання свердла. Електронне налаштування швидкості – комфортна експлуатація інструменту, адже можна просто та швидко налаштувати потрібний параметр. Також замовити електродриль в інтернет-магазині за прийнятною вартістю можна з різним обладнанням:

 • додаткова рукоятка;
 • акумулятор;
 • підсвічування;
 • пилозбірник;
 • кейс.

Інтернет-магазин Santel пропонує купити електродриль (ел дриль) за найдоступнішою ціною з доставкою в Дніпро, Вінницю, Київ.

Время генерации: 1.416, запросов: 2383