ЄмностіЄмності садові
Ємності

Садові ємності - необхідний інвентар для присадибної ділянки

Для того, щоб займатися садово-городніми роботами, необхідний різноманітний інвентар: граблі, лопати, аератор, газонокосарка, тачка та багато іншого. Неможливо обійтися без ємностей, які можна придбати за доступною ціною. Це відра різного об'єму, мірні склянки, лійки та інше.

Насамперед на присадибній ділянці та у приватному будинку необхідні відра. Це універсальний інвентар, за допомогою якого можна виконувати безліч завдань: переносити воду, ґрунт, добрива, поливати рослини, збирати врожай. Також такий інструментарій можна використовувати під час будівництва та ремонту. Цікава новинка - складний контейнер для присадибних робіт, виготовлений із щільного зносостійкого водовідштовхувального поліестеру. Він легко складається в компактний диск, який зручно зберігати та перекладати. Такі контейнери виготовляються у різних розмірах.

Асортимент ємностей для будівництва та саду

Ємності для саду та будівництва представлені у широкому асортименті, їх продаж здійснюється будівельними та господарськими магазинами. Вони призначені для перенесення та зберігання різних рідких та сипких субстанцій. Такий інвентар може мати різноманітне виконання: склянки, тази, цебра, лійки та інше. Відра мають найбільший попит. Вони відрізняються такими параметрами:

  • обсягом (від 3 до 30 літрів у середньому);
  • матеріалом виготовлення (пластик, метал);
  • формою;
  • вагою;
  • товщиною стінок.

Ємності для будівництва та саду можуть мати різну форму: квадратну, овальну, круглу, прямокутну. Кожен підбирає ту модель, яка найкраще впорається із поставленими завданнями.

Дуже важливий матеріал виготовлення. Металеві ємності оцинковані, з нержавіючої сталі, жерсті вважаються найбільш міцними та довговічними. Вони міцні та стійкі до механічної деформації. Такий матеріал не боїться високої температури, хімікатів. Навіть винесення будівельного сміття не позначиться на зовнішньому вигляді металевого відра. Пластикові відра мають свої переваги, наприклад, мала вага, бюджетну вартість, величезний вибір форм, кольорів, розмірів. Підбираючи у господарство ємності, необхідно звернути увагу на їхню зручність, міцність ручки. Якщо такий інвентар необхідний для зберігання, бажано, щоб у комплекті була кришка.

Купити садові ємності в інтернет-магазин Santel

Купити металеву або пластикову ємність для присадибної ділянки або будівництва за доступною вартістю можна на сайті santel.kiev.ua із швидкою доставкою до будь-якого міста. У каталозі інтернет-магазину можна знайти такі товари:

  1. Електричні та ручні інструменти.
  2. Будівельне обладнання та комплектуючі до нього.
  3. Силове обладнання.
  4. Садова техніка.
  5. Техніка для дому та автомобіля.

Вся продукція має високу якість. Інструмент є як професійним, так і побутовим. У Santel можна легко підібрати все необхідне для вирішення завдань з ремонту, будівництва, садово-городніх робіт.

Время генерации: 0.863, запросов: 2543