ГазонокосаркиГазонокосарки
Газонокосарки

Садова газонокосарка для дачі та трави - як правильно купити?

Щоб мати можливість утримувати прибудинкову ділянку в ідеальному стані, потрібно мати під рукою газонну косарку для дачі та саду. Це один із найпотужніших інструментів, призначених для косовиці. Він є конструкцією на колесах, яку потрібно штовхати безпосередньо для косіння трави. Регулярне користування газонокосаркою дозволить постійно мати буквально ідеальну траву. Сучасні косарки для трави оснащуються безліччю додаткових функцій, які значно спрощують експлуатацію пристрою.

Яку газонокосарку замовити: механічну, електричну чи бензинову?

Вартість газонокосарки залежить насамперед від її типу. Механічні - вважаються бюджетними і безпечними, корпус передбачає 2 колеса, управління відбувається за допомогою оператора, який штовхає пристрої вперед. Особливості цього варіанта:

  • висоти трави можна регулювати, часто до 5 см;
  • ширина захвату залежить від довжини ножів і найчастіше не перевищує 45 см;
  • що більша ширина захвату, тим більших зусиль потрібно буде докласти для керування конструкцією.

Електричні газонокосарки

Електрична косарка для газону ідеальна для догляду за невеликою прибудинковою територією. Висоту косіння трави можна змінювати в межах 1-10 см. Пристрої даної категорії можуть функціонувати безпосередньо від мережі та від акумулятора. У першому випадку область роботи залежить виключно від довжини шнура, а в другому ви також залежите від заряду батареї.

Бензинові гозонокосарки

Ви також можете купити бензинову косарку для трави та газону за доступною ціною. Ці пристрої відрізняються кращою потужністю і мають більшу ширину захоплення. Конструкції автономні, їхня робоча площа не залежить від довжини шнура та заряду акумулятора. Саме за рахунок своїх особливостей цей тип інструмента набув найбільшої популярності.

На що звернути увагу, перш ніж купити газонокосарку у Києві?

Ціна газонокосарки залежить не тільки від її типу, а й також від багатьох інших технічних параметрів. Наприклад, наявність місткого травозбірника значно покращить комфорт експлуатації. Є жорсткі пристрої - з них зручніше висипати надалі траву, а м'які - обійдуться дешевше, але з них важче прибирати траву. Ціна косарки трави буде вищою, якщо конструкція оснащується функцією мульчування. Корпус може бути виготовлений з різних матеріалів:

  1. Алюміній - найоптимальніший варіант, оскільки він стійкий до корозії, міцний та легкий.
  2. Сталь - довговічна, проте її потрібно постійно захищати від корозії.
  3. Пластик - продаж газонокосарок такого типу здійснюється у великих обсягах за рахунок доступної ціни на ці моделі.

Якщо у вас невелика прибудинкова територія, тоді немає необхідності в тому, щоб у магазині газонокосарок вибирати найдорожчу та найпотужнішу модель. Навіть бюджетний варіант прослужить вам довгі роки. Важливо підбирати відповідну конструкцію, орієнтуючись на умови експлуатації та ваші уподобання. Крім цього, інтернет-магазин газонокосарок пропонує пристрої з різною потужністю, типом коліс, шириною та висотою захвату. Кожен має можливість підібрати конструкцію для конкретної прибудинкової ділянки. Купити газонокосарку (машину для трави) з доставкою до Києва можна в інтернет-магазині Santel, ціна на продукцію в якому є однією з найдоступніших.

Время генерации: 6.594, запросов: 1956