Генератори



Генератори, електростанції
Генератори

Генератор, електростанція: важливий атрибут дачного життя

Життя сучасної людини важко уявити без електрики. У місті відключення електроенергії, на щастя, трапляються нечасто, але для дачних селищ це майже регулярне явище. Використовується генератор і на будмайданчику без електропостачання. Купити генератор електроенергії (ел. генератор) набагато вигідніше, ніж користуватися акумуляторними інструментами. Електрогенератори є незамінними при виїзді на природу, не зайвими вони будуть і в гаражі при ремонті автомобіля. Це необхідні атрибути в заміських будинках, оскільки відключення електрики в зимовий час пов'язане з ризиком пошкодження системи опалення від замерзання. Вибір переносного генератора змінного струму залежить від потреб конкретного покупця.

Класифікація генераторів

Автономні генератори електроенергії поділяються на такі види:

  • бензинові;
  • дизельні;
  • газові;
  • двопаливні - найчастіше працюючі від бензину та газу (пропану).

Бензинові генератори

Потужність більшості генераторів на бензині становить до 10 кВт. Як правило, це невеликі портативні агрегати, зручні для використання на дачі, риболовлі під час виїздів на природу. Зручними є бензинові моделі при використанні в польових умовах електричної техніки. Можна використовувати генератор як резервне джерело електроенергії для маленького будинку. Якщо сукупна потужність приладів енергоспоживання більша за потужність самого агрегату, можна запитати тільки необхідні прилади: забезпечити освітлення, живлення комп'ютера, ТВ-приладу, опалювальних котлів. Найбільш популярні моделі потужністю 2-6 кВт, але є й потужні модифікації до 20 кВт. Купити генератор на бензині потрібно так, щоб потужності вистачило на всі споживачі з невеликим запасом.

Дизельні генератори

Дизельні пристрої відрізняються економічністю. При однаковій потужності вони не такі компактні, як бензинові переносні генератори електроенергії. Рівень шуму дизельних пристроїв вище. Ці відмінності визначають сферу застосування агрегатів на дизельному паливі. Більша їх частина — стаціонарні пристрої для резервного чи постійного електропостачання. Варіативність потужностей дуже велика. Вона може вимірюватися як одиницями, так і десятками кіловат.

Газові генератори

Газові моделі мають низку вигідних відмінностей від аналогів, що працюють на рідкому паливі. Основна їхня перевага — економічність. Крім того, газові моделі є екологічно безпечними. Шкідливих речовин у складі вихлопних газів практично немає. Доцільно придбати газовий генератор для використання в газифікованому будинку як резервне джерело електропостачання.

Двопаливні генератори

Універсальне рішення - мобільні генератори електроенергії, які можуть працювати на двох видах палива: газі та бензині. Такі компактні переносні електрогенератори добре зарекомендували себе як у польових умовах, так і як стаціонарне резервне джерело електрики.

Однофазний або трифазний генератор?

Електрогенератори всіх видів, перераховані вище, можуть бути як одно-, так і трифазними. Побутові електроінструменти розраховані на 1-фазну мережу змінного струму. Обладнання для промислових підприємств розраховане переважно на трифазну мережу.

Якщо стаціонарні чи портативні електрогенератори призначені для електропостачання освітлювальної мережі та побутових приладів, слід купити однофазну модель. Якщо є одно-, так і трифазні споживачі, варто зупинитися на трифазному генераторі. Причина в тому, що більшість трифазних моделей можуть запитувати і однофазні пристрої.

Купити генератор для дому та виробництва

Замовити та купити дизельний або побутовий бензиновий генератор світла, переносний або стаціонарний, за помірною ціною, з доставкою (Київ, Україна) ви зможете в інтернет-магазині Santel; дізнатися вартість обраної моделі бензогенератора струму ви зможете безпосередньо на сайті або за телефоном.

Время генерации: 0.366, запросов: 372