ЛомиЦвяходери, ломи
Цвяходери

Цвяходери - область застосування та призначення інструментів

Людині властива споконвічна потяг до поліпшення своїх умов життя, для цього він може облаштовувати побут у різний спосіб. Одним із них є ремонт, під час якого часто виникає необхідність демонтувати стару дерев'яну підлогу або розібрати іншу дерев'яну конструкцію. У цих випадках допоможе чудовий ручний інструмент - брухт або гвоздодер.

Він є сталевим прутом особливої вигнутої форми з роздвоєним наконечником. Застосовуючи невеликі зусилля (інструмент працює за принципом важеля), можна швидко і якісно зробити демонтаж конструкції або видалити непотрібні цвяхи з поверхні. Такий зручний інструмент знаходить широке застосування в побуті та людей багатьох будівельних спеціальностей.

Який цвяходер пропонують купити виробники ручних інструментів?

Рахливий господар завжди дбає про наявність найнеобхіднішого в господарстві інструменту, і брухт можна знайти практично в кожному будинку. На сайті інтернет-магазину santel.kiev.ua ви можете придбати такі різновиди цих інструментів:

  • гвоздодер-монтування - інструмент з розширеним функціоналом, може використовуватися як розгинач, розщеплювач, важіль та ударний пристрій;
  • кліщі-цвяхи - головною особливістю цього виду інструментів є можливість двостороннього захоплення, що дозволяє зробити демонтаж швидко і без особливих зусиль;
  • молоток-цвяходер - набуваючи такого вигляду інструменту, ви отримуєте по суті відразу два зручні пристрої для виконання різних робіт.

Матеріалом для виготовлення таких ручних знарядь праці є високоякісна загартована інструментальна сталь, що унеможливлює їх пошкодження під час виконання необхідних видів робіт.

Критерії вибору гвоздодера або лома

При покупці нового інструменту варто врахувати сферу його застосування, у продажу можна знайти стандартні або посилені пристрої. Наявність зручної прогумованої ручки буде додатковою перевагою, вона забезпечить надійний хват інструмента, під час робіт руки не ковзатимуть. Виробник також має важливе значення, набуваючи товару невідомих брендів, ви ризикуєте отримати бракований виріб, який незабаром вийде з ладу.

Купити лом і гвоздодер у Києві

В інтернет-магазині Santel такі випадки виключені, ми є офіційними представниками багатьох відомих брендів і ручаємося за високу якість товару, що реалізується. На нашому сайті ви можете купити лом-цвяходер, ціна якого, як і якість, вас повністю задовольнить. Замовити товар можна у будь-який зручний час з доставкою до будь-якого регіону України.

Время генерации: 1.059, запросов: 2263