КомпресориПневматичні компресори
Компресори

Побутовий компресор - його призначення та принцип роботи

Сучасна промисловість випускає безліч продукції, виготовлення якої потребує спеціального обладнання. Одним із таких приладів є компресори. Їх використовують у побуті, у стоматологічній практиці, меблевій промисловості, автомайстернях, будівництві та інших сферах. Часто побутовий переносний компресор високого тиску використовують для фарбувальних робіт, тому купити його в господарство буде не зайвим, тим більше, що ціна на компресор досить демократична.

Зазвичай побутові моделі компактні і не займають багато місця, їх легко розмістити в гаражі або в іншому підсобному приміщенні. Будь-який пристрій, який використовує пневматику, потребує підключення до компресора. Купити портативний пересувний компресор (промисловий або побутовий), ціна якого залежить від його характеристик, можна на сайті santel.kiev.ua (Київ, Україна).

Інтернет-магазин Santel пропонує найкращий вибір компресорів

Для невеликого виробництва будь-якого типу, виконання дрібних ремонтних чи будівельних робіт у побуті найчастіше купують поршневі компресори, ціна такого компресора залежить від наступних параметрів:

  1. Продуктивність - показує кількість повітря, яке може стиснути апарат за одиницю часу, побутові варіанти зазвичай мають показник до 200 л/хв.
  2. Потужність - визначає кількість стисненого повітря, яке видається компресором за одиницю часу, двигуни моделей для домашнього користування не перевищують значення 1,5 кВт.
  3. Об'єму ресивера - в ньому зберігається запас стисненого повітря, ємності 50-100 літрів цілком достатньо для забезпечення безперебійної роботи апарату, вартість пересувного компресора залежить і від цього параметра.

Замовити компресор необхідного типу в інтернет магазині можна у будь-який зручний час, пересувні компресори провідних виробників представлені у широкому асортименті. Для забезпечення безперебійної роботи приладу необхідно дотримуватись усіх умов його експлуатації.

Особливості вибору побутових компресорів

Дуже важливим фактором, який необхідно врахувати перед покупкою нового агрегату, є рівень шуму, який він виробляє. У бюджетних моделях ці значення досить високі, за наявності звукоізоляції агрегат працює тихіше, але вартість таких приладів вища.

Пересувний мобільний компресор буде найкращим вибором у побутовій практиці, купити його з оптимальним співвідношенням ціна/якість надає можливість інтернет магазин Santel, актуальна ціна будь-якої одиниці товару вказана на сайті.

Практично всі компресори включають у стандартну комплектацію необхідний нормальної роботи комплект аксесуарів. Вони легко транспортуються, займають мало місця, прості в обслуговуванні. Купити побутовий портативний компресор високого тиску можна в інтернет-магазині Santel, у Києві можливе самовивезення товару. Для решти покупців забезпечимо доставку будь-якої зручної для них транспортної компанії.

Время генерации: 1.128, запросов: 1810