КорморізкиКормоподрібнювачі для овочів
Кормоподрібнювачі

Кормоподрібнювачі - надійні помічники в господарстві

Домашні або невеликі фермерські господарства не можуть повноцінно функціонувати без регулярного забезпечення худоби кормом. Процес цей досить трудомісткий, тому багато фермерів замислюються про купівлю спеціалізованого агрегату - кормоподрібнювача, купити який можна через інтернет.

Функціональна корморізка здатна якісно подрібнювати різні типи кормів, для цього в ній є різноманітні насадки. Початки кукурудзи, зерно, коренеплоди, фрукти, сіно - це повноцінний поживний корм для поголів'я, і з допомогою хорошої корморізки можна вчасно забезпечити худобі щоденний раціон. Зовнішній вигляд агрегату нагадує велику м'ясорубку, де відбувається різання, дроблення або подрібнення корму для тварин.

Які кормоподрібнювачі можна купити на сайті santel.kiev.ua?

Залежно від призначення та виду управління всі побутові кормоподрібнювачі можна розділити на дві великі групи:

  1. Ручні - найчастіше вони мають роторний механізм, дроблення в якому відбувається ударним способом. З їх допомогою можна приготувати комбікорм, січку та пил для підстилок.
  2. Електричні - дозволяють суттєво прискорити процес приготування корму. Двигун приводить у дію леза, які подрібнюють потрібну сировину в комбікорм для тварин.

В обох видах кормоподрібнювачів для подачі сировини присутня спеціальна лійка, готовий корм після переробки зберігає всі корисні речовини, відповідно тварини повністю їм насичуються. І в одного, і в іншого різновиду кормодробилок є свої переваги та недоліки. Ручні – набагато надійніші, а електричні – знижують трудові витрати. Вибір відповідного варіанту залежить від потреб господарства.

Де купити кормоподрібнювач або кормодробилку за вигідною ціною?

Від постачальника багато в чому залежить якість продукції, що ним реалізується, тому до вибору магазину варто підійти відповідально. Онлайн-майданчик Santel надає можливість придбати якісні корморізки вітчизняних та імпортних виробників за прийнятною вартістю. Перед покупкою варто врахувати потужність пристрою, якщо він електричний, кількість насадок, обсяг завантажувального бункера.

Різні розміри сит та ножів дозволяють виробляти комбікорм необхідної вам фракції, вітається наявність у пристрої захисної заслінки від випадкового попадання рук усередину зернодробилки під час її роботи. Будь-яка кормодробарка - універсальна або спеціалізована, купити яку у нашому магазині ви можете за вигідною ціною, стане вашим надійним помічником для розвитку свого господарства.

Время генерации: 0.704, запросов: 2253