ФарбопультиКраскопульти промислові
Фарбопульти

Краскопульт - пістолет для бездоганного фарбування

Пульверизатори є фарбувальними інструментами, за допомогою яких досить легко покращити якість нанесення матеріалів для фарбування та прискорити процес такої роботи. Зовсім недавно фарбопульти використовувалися тільки у професійному будівництві, будові автомобілів та інших промислових підприємствах. Сьогодні фаркопульт (пульверизатор) у парі з компресором (електричний), ціна якого досить доступна споживачам, можна купити для побутового використання не тільки в місті Київ, а й в інших населених пунктах України.

Забарвлення за допомогою такого інструменту дуже зручне і вигідне, оскільки обробляються не тільки великі за площею поверхні, але і дуже маленькі елементи виробів, з підвищеною шорсткістю або рельєфністю. Купити фарбопульти (пульверизатори) на ринку будівельних інструментів можливо в різних варіаціях, які представляють фарборозпилювач в дії (електричний, пневматичний та інші). Такий надійний механізм не вийде передчасно з ладу при правильній експлуатації та використанні речовин, рекомендованих виробником.

Принцип роботи та конструкції фарбопульта

Вибір пульверизатора рекомендується починати з оцінки обсягу робіт, які виконує пристрій. Практично будь-який фарбопульп - це пристрій, оснащений такими складовими:

  • головка - для розпилення аерозолі з лакофарбової сировини;
  • сопло - канал видачі матеріалу для обробки;
  • клапани - регулювання подачі фарби та повітря;
  • спусковий гачок – важіль старту роботи механізму.

Деякі моделі можуть бути оснащені манометром – індикатором для показу значення надлишкового тиску. Фарборозпилювачі розрізняють за такими видами:

  1. Ручний розпилювач фарби - простий пристрій (не залежить від електромережі) у вигляді балона з розпилювачем, купити який можна дешево.
  2. пневматичні фарбопульти - потужні механізми, що мають високу вартість, для фарбування Великої площі поверхонь із товстим шаром нанесення.
  3. Краскорозпилювач електричний (краскопульт) - пульверизатор без додаткового обладнання (з компактним розміром та малою вагою), такий агрегат рекомендується купити для побутового використання.

Ціна фарбопульта дуже прийнятна для споживачів пристрою, водночас можна отримати висококласного помічника у фарбувальних роботах. Всі ручні моделі механізму цінуються за якісне та швидке нанесення лакофарбових матеріалів.

Електричні фарбопульти - особливості та ціни

Пульверизатор електричний в парі з компресором має безліч переваг, а ціна пристрою приваблива і дозволяє купити електрокраскопульт високоякісної моделі більшості споживачів. Продуктивні функції, які має електро пульвер (пульверизатор), чудово справляються з фарбуванням стін, огорож та інших конструкцій, що відрізняються великою площею. Моделі такого пристрою представлені в широкому асортименті з різними показниками потужності, що призначаються переважно для покриття дерев'яних поверхонь.

Купити будівельний фарбопульт

Деякі види цього інструменту (з відповідними насадками) можна підібрати для фарбування металевих виробів. Купити фарбопульти електричні (електро фарбопульти, пульверизатори) з компресором від перевірених виробників пропонує магазин Santel (Україна, Київ). Замовити якісний електропульверизатор, ціна якого підходить саме під ваш бюджет, та купити інше фірмове будівельне обладнання можна на сайті інтернет-магазину Santel.

Время генерации: 0.136, запросов: 376