СекаториСекатори
Секатори

Як вибрати та купити ножиці для обрізання дерев?

Щоб повноцінно доглядати сад і прибудинкову територію, обов'язково потрібно купити садові ножиці для стрижки дерев. Найбільш потужною їх моделлю є кущорізи ручні. Завдяки таким інструментам доглядати зелені насадження буде значно простіше, робота виконуватиметься швидше.

Щоб обрізати гілки на значній висоті, користуються спеціальними пристроями – висоторізами. Якщо в кущорізах робоча частина представлена у вигляді зубців, які рухаються, то у висоторізах застосовуються ланцюгові пиляльні полотна.

Чим відрізняються секатори для обрізання дерев?

Можна купити різні ножиці для стрижки дерев, основна їхня відмінність полягає в типі харчування. Інструмент може бути:

  1. Бензиновим. Найчастіше користуються такими пристроями, щоб виконувати професійні завдання. Вони відрізняються довшим робочим полотном. Пристрої чудово справляються з товстими гілками, їм не потрібні розетки для роботи. Слід враховувати, що агрегати досить багато важать, тому в процесі виконання робіт потрібно буде робити перерви. Для заправки двотактних двигунів використовується суміш, до складу якої входить бензин та олія.
  2. Електричний. Подібний секатор для саду може бути дуже потужним, при цьому під час роботи не робить багато шуму. Працювати техніка може практично безперервно. Зазвичай для підключення обладнання потрібний подовжувач, оскільки довжини власного шнура буде недостатньо.
  3. Акумуляторним. Такі пристрої відрізняються простотою конструкції та невисокою вартістю, купити такий секатор для саду можна навіть для тих місць, де немає доступу до електроенергії. Моделі не відрізняються високою потужністю, але для побутового використання їх цілком достатньо. У процесі роботи акумулятори можна змінювати, для цього достатньо купити кілька знімних батарей.
  4. Ручний садовий секатор для обрізання гілок дерев та кущів можна купити у спеціалізованому магазині, на нашому сайті легко підібрати модель за прийнятною ціною.

Що враховувати при виборі садового секатора?

Інструмент для обрізки гілок відрізняється досить простою конструкцією, до якої входить двигун і ріжуча частина. У Києві та будь-якому іншому місті ручний кущоріз купити можна легко, і важливо при цьому звертати увагу не лише на ціну. Велике значення мають показники потужності та довжини ріжучої частини. Ручка має бути зручною, не ковзати під час роботи. Для того, щоб обрізання було безпечним, сучасні моделі оснащуються функцією миттєвої зупинки та захистом від випадкового запуску. Якісні кущорізи оснащуються водяним рівнем, щоб виконувати рівний зріз.

У каталозі інтернет-магазину Santel можна замовити та купити садові секатори, кущорізи, ножиці для обрізання гілок дерев та чагарників від провідних виробників. Заявки оформляються на сайті або по телефону, дуже швидко обробляються. Товар доставляється в будь-який населений пункт України, достатньо вибрати відповідного перевізника зі списку на сайті.

Время генерации: 1.170, запросов: 2588