КущорізиСадові кущорізи
Кущорізи

Кусторізи - це пристрої, що є садовими ножицями для живоплоту. Завдяки цим пристроям, можна було доглядати за чагарниками за допомогою механізованого інструменту, а, отже, утримувати в пристойному стані велику кількість чагарників і живоплоту. Кущоріз купити, який можна в інтернет-магазині Вікторія Макс (Київ, Україна), як інструмент може використовувати різну енергію для своєї роботи, тому за типом приводу розрізняють:

Бензинові кущорізи

Бензиновий кущоріз - це мотоножиці, оснащені двотактним двигуном з повітряним охолодженням, який як паливо використовують бензино-масляну суміш. Це потужні агрегати, здатні працювати тривалий проміжок часу, та забезпечити підстрижку чагарника на великій площі, при цьому здатний працювати досить тривалий проміжок часу (протягом усього дня).

Електричні кущорізи

Кущоріз електричний - це апарат як двигун, в якому використовується електричний двигун, що живиться від побутової мережі 220 вольт і призначений для роботи на присадибних ділянках, а також недалеко від джерел електричної мережі, так як використання дуже довгих подовжувачів не завжди зручне і доцільно щодо техніки безпеки. Електричні кущорізи використовуються на невеликих площах і здебільшого є легкими побутовими апаратами.

Акумуляторні кущорізи

Акумуляторні кущорізи у зв'язку з бурхливим розвитком акумуляторної техніки почали з'являтися на вітчизняному ринку порівняно недавно, але вже завойовували ринок і міцно закріпилися у своєму сегменті техніки з догляду за садом. Акумуляторний кущоріз поєднує в собі переваги як електричної, так і бензинової техніки. Від мережевих аналогів він перейняв тиху роботу електричного двигуна та простоту в експлуатації, а від бензинових – часткову свободу від електричних комунікацій та мобільність. Однак через те, що на даному етапі заряд літій-іонних акумуляторних батарей недостатньо високий (час роботи акумуляторного кущорізу досягає лише 20-40 хвилин, а після цього потрібна тривала зарядка від електричної мережі), а вартість ще відносно висока.

Купити кущоріз недорого

Сьогодні, як і завжди, в інтернет-магазині Сантел (Київ, Україна) Ви маєте можливість купити електричний, бензиновий або акумуляторний кущоріз та оформити доставку в будь-яку точку України, адже на кущоріз ціна цілком прийнятна, а наші фахівці дадуть Вам все необхідні консультації щодо роботи та техніки безпеки.

Время генерации: 0.319, запросов: 923