Клейкі стрічкиКлейкі стрічки, скотч, стрейч плівка
Клейкі стрічки

Клейка малярська стрічка, скотч, ізолента - необхідні матеріали для домашнього майстра

Клейку стрічку вигадали ще на початку ХХ століття. З того часу її багато в чому вдосконалили та знайшли тисячі варіантів застосування у побуті, ремонті, будівництві, промисловості, електриці.

Існує кілька різновидів виробів, оснащені липкою основою: скотч, будівельна клейка стрічка, ізолента, ФУМ стрічка та інші, які можна купити за доступною ціною. Вони мають різні сфери застосування залежно від своїх особливостей. Одні призначені для склеювання різних матеріалів, інші – для ізоляції, треті використовуються для герметизації стиків. У господарстві домашнього майстра зазвичай зберігається не один моток такого приладдя.

Різновиди клейких стрічок, які є у продажу

Будівельні, господарські, канцелярські магазини завжди готові запропонувати покупцям величезний вибір клейких стрічок. Для того, щоб не помилитися у виборі, необхідно знати, які існують їх різновиди, у чому полягає особливість застосування кожного виду. На сьогоднішній день можна зустріти такі типи липких стрічок:

  • монтажна (малярна) клейка стрічка;
  • канцелярський скотч;
  • пакувальний клейкий скотч;
  • армований, алюмінієвий скотч;
  • двостороння клейка стрічка;
  • ізолятора;
  • ФУМ стрічка.

Малярна стрічка робиться на паперовій, поліестеровій або склотканинній основі та має невисокий ступінь адгезії з поверхнею для того, щоб після застосування її можна було видалити без сліду. З її допомогою під час нанесення фарби захищають поверхні, які не призначені для фарбування.

Канцелярський та пакувальний скотч складається з поліпропіленової плівки з нанесеним на один бік акриловим клеєм. Вони чудово тримаються на різних поверхнях, особливо гладких. Застосування універсальне.

Армований скотч призначений для ремонту теплоізоляції, інших будівельних, ремонтних робіт. Він виготовляється з поліпропілену, посиленого акриловими, бавовняними волокнами. Клейка алюмінієва стрічка необхідна для герметизації стиків панелей, швів труб, повітроводів. По суті це фольга з клейким шаром. ФУМ стрічка використовується для герметизації та ущільнення трубопроводів, що контактують з агресивними середовищами. Ізолента, яка робиться на основі ПВХ або бавовняних волокон, застосовується для ізоляції струмопровідних елементів, оскільки є діелектриком. Двосторонній скотч має липкий шар з обох боків стрічки.

Де купити клейку стрічку за доступною ціною в Києві?

Купити якісну універсальну клейку стрічку, армований скотч, захисну стрейч плівку з малярною стрічкою та інші вироби за вигідною ціною можна в інтернет-магазині Santel (Україна, Київ) з доставкою до будь-якого населеного пункту. Santel пропонує до уваги покупців широкий асортимент різноманітних товарів для будівництва, ремонту, садово-городніх робіт. Вся техніка, обладнання, комплектуючі, розхідники виготовляються перевіреними торговими марками та мають високу якість.

Время генерации: 1.348, запросов: 2488