ЛопатиЛопати, граблі, мітли
Лопати

Лопати, граблі, мітли - совкові, залізні, металеві

Всі ті, хто має сад і город, точно знають, як важливо мати під рукою всі необхідні аксесуари. Наприклад, вам точно знадобляться універсальна, підбіркова лопата, граблі та мітли. Незважаючи на велику кількість автоматичних, електричних пристроїв, складно уявити собі догляд за прибудинковою ділянкою без ручного інструменту, наприклад, без підбіркової або совкової лопати. Кожен виріб представлений у широкому асортименті, може бути різних типів. Щоб точно знати, яку краще купити садову лопату з доставкою до Києва, необхідно визначитися, а для чого взагалі потрібен інструмент.

Яку лопату купити в магазині?

Вартість лопати багато в чому залежить від її типу та конструктивних характеристик. Наприклад, частини лопати можуть відрізнятися між собою матеріалом та призначенням. Весь асортимент аксесуарів можна розділити на такі категорії:

  • для саду та городу - універсальні конструкції для вирішення різних завдань на прибудинковій території;
  • навантажувальні - допоможуть якнайшвидше і легше розвантажити вугілля, зерно, щебінь;
  • малогабаритні - відрізняються невеликими розмірами, зручними для туристичних походів або, наприклад, для автомобілів.

Купити штикову (штик) лопату нержавіючу сталь можна для землекопних робіт, при цьому легко знайти варіант з доставкою в Київ і за доступною ціною. Таку модель найчастіше вибирають для перекопування ґрунту. Для роботи з сипучими матеріалами найкраще купити совкову лопату, ціна на яку теж не може не тішити. Ківш може виготовлятися зі сталі, титану, пластику, алюмінію та навіть дерева.

Для виробництва рукоятки обирають дерево, алюміній, вуглепластик, пластик, сталь. Вибір залежить від ваших уподобань та бюджету. Найкраще купувати надійну конструкцію, яка впорається навіть із високими навантаженнями та довго прослужить.

Без ручного інструменту важко уявити собі сучасне господарство. Тому кожен власник прибудинкової ділянки стикається з необхідністю купити лопату в інтернет-магазині Santel з доставкою в Київ за доступною вартістю. Серед запропонованого асортименту кожен зможе підібрати для себе ідеальний варіант у будь-якій ціновій категорії. У каталозі представлено різноманітність товарів, які допоможуть вам набагато якісніше та простіше доглядати сад чи город будь-якої площі.

Время генерации: 7.060, запросов: 2320