Мийки високого тискуМіні мийки високого тиску
Мийки високого тиску

Миючі апарати для автомобілів: призначення

Мийка високого тиску (автомийний апарат) - багатофункціональне обладнання, яке дозволяє вирішити безліч завдань. Як правило, воно асоціюється з очищенням від бруду автомобілів. Крім цієї роботи, за допомогою апарату для миття авто можна очистити фасад будівлі на дачі або в заміському будинку, упорядкувати садові доріжки. Окремі моделі можуть бути використані для усунення засорів у каналізаційній системі.

Використання автомобільної мийки високого тиску має низку переваг. Воно дозволяє заощадити гроші, що витрачаються на послуги професійного сервісу-автомийки. Завдяки цьому нескладному пристрої автомобіль буде очищений в рекордно короткий термін. Якість миття анітрохи не гірша за професійну, крім того, ризик пошкодити лакофарбове покриття набагато нижчий, ніж у професійному сервісі. Миючий апарат високого тиску чудово справляється навіть із застарілими забрудненнями.

Мийки автомобільні побутові та професійні: класифікація

Можно розділяти мийки за технічними характеристиками, але найпоширенішою є класифікація в галузі застосування:

  1. Професійні мінімийки. Приставка "міні" підходить для них з великою натяжкою, оскільки важать такі агрегати 20 кг та більше. Годинна продуктивність складає 500-600 літрів. Тиск, під яким подається вода у професійні мийки високого тиску, становить близько 200 атмосфер. Пристрої оснащуються функцією підігріву води. Джерело живлення професійного миття високого тиску – трифазна електромережа. Такі моделі доцільно придбати для великих автомийок, станцій технічного обслуговування. Ціна професійних апаратів високого тиску для автомийок досить висока, тому купувати їх для побутових потреб немає сенсу.
  2. Побутові мінімийки. Відрізняються мініатюрними розмірами та меншою потужністю, ніж аналоги професійного класу. Побутове миття високого тиску підходить для дачі або заміського будинку.

Конкретний вибір моделі залежить від обсягів робіт й конкретних завдань, які необхідно вирішити із застосуванням цих пристроїв.

Купити мийку для авто: критерії вибору

Якщо ви хочете купити мінімийку, слід звернути увагу на такі параметри:

  • продуктивність;
  • робочий тиск води;
  • робочий ресурс;
  • характеристики фільтра;
  • додатковий функціонал;
  • ціна на мийку високого тиску.

Продуктивність показує витрати води протягом години. Високопродуктивні професійні моделі дають змогу виконати значний обсяг роботи за короткий час. Однак не завжди принцип «що більше, тим краще» працює. При виборі слід враховувати можливості водопроводу. Якщо швидкість подачі води в системі менша за аналогічний показник в агрегаті, може відбутися перегрів насоса.

Тиск води – показник, відповідальний за те, з якою силою подається водяний струмінь від мийного апарату для автомобіля. Від тиску залежить якість очищення поверхонь від забруднень. Бажано, щоб агрегат мав функцію регулювання тиску.

Наявність фільтра є обов'язковою умовою, оскільки у воді можуть бути домішки, здатні пошкодити агрегат. Користуватися змінними пристроями, що фільтрують, не завжди зручно, тому бажано, щоб мийка була оснащена вмонтованим багаторазовим фільтром: це зручно і практично.

До додаткових аксесуарів мийних апаратів високого тиску відносяться ємність для миючого засобу та насадки: піноутворювач, пристрій для збивання бруду тощо. /p>

Замовити та купити апарат високого тиску (автомобільне миття ВД, компактне АВД, автомийку, мінімийку, мийну машину, мийну станцію) для миття автомобіля за вигідною ціною з доставкою (Київ, Україна) ви зможете в інтернет-магазині Santel.

Время генерации: 6.184, запросов: 1783