МотопомпиМотопомпи бензинові
Мотопомпи

Мотопомпа для води - призначення

Мотопомпа бензинова - це пристрій для перекачування рідин: снігу, що розтанув, брудної води з басейну або чистої води, якою поливають город. На ринку представлено безліч моделей, але всі вони мають однакову будову і принцип функціонування. Кожна бензинова чи дизельна мотопомпа, ціна якої залежить від потужності, обладнана лопатевим насосом. Двигун передає обертання лопатям, а останні створюють відцентрову силу. Під її дією вода переміщається через мотопомпу. Конструкція дозволяє підключити шланг для мотопомпи 50 мм або 80 мм. В результаті створюється водяний струмінь високої потужності, що ідеально підходить, наприклад, для поливу. Мотопомпа (для оптових покупців - мотопомпи) дизельна або бензинова високого тиску для поливу та свердловин Форте (Forte), Хонда (Honda), Вулкан (Vulkan), купити яку ви зможете на сайті інтернет-магазину Santel (Київ, Україна), де продаж виробляється оптом і в роздріб, а ціна прийнятна, має гарантію та сертифікат якості.

Класифікація мотопомп

Залежно від умов використання, бензинові та дизельні мотопомпи поділяються на такі типи:

  • для чистої води;
  • для забрудненої води;
  • пожежна мотопомпа;
  • для хімічних речовин.

Мотопомпи для чистої води

Водяні бензинові помпи для чистої води ідеально підходять для поливу. Хвилинна продуктивність таких пристроїв коливається від 200 до 500 літрів. Однак цього більш ніж достатньо, щоб полити город на дачі.

Мотопомпа для брудної води

Мотопомпи для забрудненої води використовуються для осушення затоплених підвальних приміщень, відкачування забрудненої колодязної води. Особливість цих моделей – вхідний отвір діаметром до 100 мм. Завдяки цьому водяна бензинова помпа легко пропускає воду з домішкою тріски, піску чи гальки. Цей різновид помп має маркування Т.

Мотопомпи для гасіння пожеж

Пожежні бензинові помпи відрізняються маркуванням Н. Головна їхня особливість - силовий агрегат великої потужності, який забезпечує гарний натиск. Хвилинна продуктивність пожежної помпи досягає 1,8 кубометрів.

Мотопомпи для хімічних речовин

Застосовуються для перекачування агресивних рідин, таких як морська вода, паливо та інші горючі речовини.

Вартість кожної моделі мотопомпи залежить як від технічних параметрів, так і від виду палива, що застосовується (дизельне паливо або бензин). Робочий ресурс перших – набагато триваліший. Бензинова мотопомпа потребує періодичної зупинки, щоб не допустити перегріву двигуна. Однак дизельна техніка шумніша.

Мотопомпа дизельна або бензинова: критерії вибору

Якщо ви хочете купити мотопомпу, слід керуватися такими критеріями:
  1. Висота подачі води. Конкретний вибір залежить від того, за яких умов експлуатується прилад.
  2. Потужність двигуна водяної мотопомпи. Чим вона більша, тим вища продуктивність пристрою, тим швидше буде виконано поставлене завдання.
  3. Матеріали виготовлення деталей. Як правило, комплектуючі хорошої бензопомпи виготовляють із чавуну та алюмінієвих сплавів - високоміцних, стійких до зносу та корозії матеріалів.
  4. Зворотний клапан. Він перешкоджає роботі бензинової водяної помпи у "сухому" режимі. Насос функціонує тільки в тому випадку, якщо мотопомпа має хоча б невелику кількість рідини.

Купити мотопомпу бензинову для води

Купити мотопомпу Forte (Форте) для брудної чи чистої води за невисокою ціною з доставкою до Києва та по Україні ви зможете в інтернет-магазині Santel.

Время генерации: 0.167, запросов: 376