Набори інструментівНабори ручних інструментів
Набори інструментів

Набір ручного інструменту - всі необхідні помічники в одному місці

Рідко можна зустріти чоловіка, який би не цікавився корисними в побуті та на роботі пристроями. Будь-яка робота, пов'язана з відкручуванням, прикручуванням, демонтажем та монтажем, а також всі види ремонту вимагають наявності спеціалізованих інструментів. Купувати їх поштучно нерентабельно, набагато вигідніше купити відразу набір (комплект) ручного інструменту, така валіза інструментів дозволить зберігати всі ключі в одному місці.

Набір інструментів може включати різну кількість одиниць, тому кожен зможе вибрати найбільш зручний для себе варіант. Це може бути кишеньковий невеликий формат або кейс, що включає багато найбільш затребуваних у побуті пристосувань. Перш ніж замовити набір інструментів, варто подумати, що вам більше підійде - валіза з інструментом або невеликий блістер із вузькоспеціалізованими ключами.

Різновиди ручних інструментів у наборі

Найчастіше ці товари виглядають як ящики різного розміру з розташованими всередині комірками. Кожна з них розрахована на розташування певного ключа, біти, викрутки чи пасатижів. Купити інструмент в кейсі або компактний набір інструментів можна в інтернет-магазині Santel. Ми пропонуємо такі типи подібних товарів:

  • автомобільні - допомагають з легкістю проводити сервісні та ремонтні роботи. У свою чергу, вони діляться на аматорські, професійні, для СТО тощо.
  • для електриків - їх особливістю є наявність спеціальних діелектричних ручок. Це забезпечує безпеку під час ремонтних робіт, пов'язаних з електрикою.
  • слюсарні - включають пристосування, що найбільш використовуються, для проведення столярних або монтажних робіт. До них відносяться плоскогубці, біти, різні викрутки та ін.
  • універсальні - комплектуються абсолютно різними видами інструментів, різні виробники представляють свої варіанти, вибір їх оптимального - справа покупця.

Інструменти, укомплектовані в валізу, виготовляються з різних матеріалів, гарний набір ручних інструментів (валіза з інструментами) коштуватиме чимало, вигідно купити його можна через інтернет.

Критерії вибору якісного ручного інструменту

До кожного виду інструментів висуваються певні вимоги. Металеві частини повинні бути виготовлені з якісних сплавів (особливою міцністю відрізняється хром-ванадієвий). Для зручності користування рукоятки часто мають спеціальні гумові або силіконові вставки. Відомі бренди пропонують набір інструментів (набір ручного інструменту, універсальний інструмент) в якісній валізі або кейсі, купити його можна за доступною вартістю. Такі інструменти відрізняються стильним дизайном та продуманою до дрібниць конструкцією.

Купити набір ручного інструменту в Києві

Варто врахувати габарити кейсу, занадто об'ємні моделі можуть завдавати незручностей при необхідності частого перенесення. Враховуючи вищевикладену інформацію, вибрати набір ручних інструментів у металевій скриньці чи кейсі не складе труднощів, а замовити його пропонує інтернет-магазин Santel (Київ, Україна), у нас найкраще співвідношення ціна/якість товару.

Время генерации: 5.071, запросов: 1766