НасосиНасоси, насосні станції
Насоси

Призначення водяного насоса

Приватний будинок, заміський котедж, дача потребують водопостачання. Вода потрібна для приготування їжі, прання, гігієнічних процедур, прання, поливу грядок та саду, наповнення басейну та інших потреб. У місцях, де немає централізованого водопроводу, необхідно рити свердловину або брати воду з іншого джерела води: колодязя, поблизу водоймища.

Для перекачування води необхідно насосне обладнання: насоси та насосні станції. Вони дозволяють за мінімальну кількість часу отримати велику кількість чистої води. Під час перекачування води з джерела споживачеві вона очищається від сміття, домішок за допомогою системи фільтрації.

Різновиди насосів та обладнання для насосних станцій

У приватному домоволодінні насосне обладнання використовується не тільки для подачі води, а й для відведення стічних вод та каналізації. Можна виділити три види насосів:

 1. Водяні.
 2. Дренажні.
 3. Фекальні.

Водяні насоси

Водяні моделі призначені для перекачування чистої води, яка в першу чергу підходить для приготування їжі, гігієни. Вони мають систему фільтрів, що очищають воду від домішок.

Дренажні насоси

Дренажні насоси перекачують воду з озера, ставка, струмка, яка може містити пісок, листя та інше сміття. Таку воду зазвичай використовують для поливу. Цим обладнанням також можна відкачувати не дуже брудну стічної води, воду з басейну або затопленого льоху. Ціна насоса для води залежить від багатьох параметрів.

Фекальні насоси

Фекальні насоси, вартість яких буде вищою за попередні моделі, призначені для відкачування вмісту вигрібних ям.

Насоси для води бувають занурювальними та поверхневими. Занурювальні - опускаються на глибину і бувають колодязними, свердловинними, фекальними та дренажними. Поверхневі - забирають воду з поверхні водоймища і можуть встановлюватися на березі або плавати на поверхні водоймища за допомогою спеціального пінопластового поплавця. Глибина всмоктування коливається від 5 до 40 м. Відповідно до принципу дії насоси діляться на такі типи:

 • вихрові;
 • відцентрові;
 • шнекові;
 • вібраційні;
 • циркуляційні та інші.

Насосні станції є комплексом, що складається з насосного агрегату поверхневого типу, реле тиску, гідроакумулятора з об'ємом від 20 л. Гідроакумулятор призначений для підтримки потрібного тиску в системі, а також для наявності стратегічного запасу води в будинку на екстрений випадок.

Де купити насос для води за доступною ціною в Україні?

Для того, щоб на дачі або в приватному будинку забезпечити комфортне існування, необхідно купити все необхідне: водяний та фекальний насос плюс супутнє обладнання та комплектуючі, які можна знайти в інтернет-магазині Santel (Київ). При виборі цієї техніки слід звернути увагу на такі параметри:

 • тип насоса (вихровий, відцентровий та інші);
 • вид (занурювальний, поверхневий);
 • призначення (фекальний, дренажний, інше);
 • тип живлення (від мережі, на бензині);
 • потужність;
 • продуктивність;
 • глибина занурення;
 • висота підйому;
 • виробник.

Бажано купувати насосне обладнання відомих торгових марок, таких як: Metabo, Koshin, Optima, Pentax та інші.

Купити водяний насос, обладнання для насосної станції за розумною ціною можна в інтернет-магазині santel.kiev.ua (Україна, Київ) з доставкою до всіх населених пунктів (актуальна вартість товарів вказана на сайті). Компанія Santel займається не лише продажем водяних насосів, в каталозі магазину є широкий асортимент електроінструментів, техніки для саду та городу, будівельного та силового обладнання, витратних матеріалів та інших товарів від відомих брендів.

Время генерации: 18.422, запросов: 2844