Лазерні рівніЛазерні нівеліри
Лазерні рівні

Електронні нівеліри – необхідне для будівельника обладнання

У процесі будівництва не обійтися без різноманітних вимірювальних інструментів. Професіоналам важливо мати у своєму арсеналі пристрої, за допомогою яких визначається вертикаль та горизонталь. У домашніх умовах можна натягнути шнури, зробити простий схил, але такі пристрої мають похибки. Для отримання точних результатів потрібно купити електронний рівень із лазером, в Україні вони продаються у спеціалізованих магазинах.

Завдяки електронному нівеліру, можливе точне визначення необхідних розмірів, також можна чітко визначити прямий кут. В основі приладу лежать лазерні діоди, які випромінюють потужний промінь.

Електронний лазерний рівень відрізняється точністю вимірювань, похибка становить частки міліметра. При цьому точку чи лінію добре видно, не потрібна додаткова розмітка. Вимірювання виконуються дуже швидко.

Лазерний рівень - різновиди

Пристрої практично не поділяються на побутові та професійні. Усі вони виконують однакові функції. Подібні пристрої поділяються за способом проектування, вони бувають:

  1. Точковими. Вартість подібного нівеліра або лазерного рівня досить низька. Лазерний промінь проектується на одну точку. Можлива побудова до п'яти точок.
  2. Лінійними. При цьому відбувається будівництво не однієї точки, а ліній. Лінії можуть бути по горизонталі та вертикалі. У процесі роботи прилади зазвичай встановлюються на триногах. Для створення лінії промінь розсіюється за допомогою спеціальної призми. Слід враховувати, що пристрій працює на відстані не більше кількох десятків метрів.
  3. Ротаційними. Ціни на подібний лазерний рівень - найвищі. З їхньою допомогою можливе виконання розмітки по всьому периметру. Пристрій проектує точку, яка стає лінією після роботи головки ротації. В результаті виходить яскрава лінія навіть на великій відстані. Якщо необхідно, зупинка обертання і прилад використовується як точковий.

Нівелір із лазером можна купити і в комбінованому вигляді. Але найчастіше подібні моделі призначені для того, щоб виконати певне коло робіт. Якщо узагальнити, то лазерний рівень є вдосконаленим варіантом усіх приладів, які використовувалися для вимірювання.

Як купити лазерний нівелір в Україні?

Купити лазерні нівеліри можна за різною ціною. Такі пристрої відрізняються масою технічних параметрів. Їх необхідно вивчити до того, як купувати гаджет. Купити лазерні рівні в Україні можна у спеціалізованих магазинах, ціни на них залежать від функціоналу. Важливо звернути увагу на показники похибки проекції, вона має бути мінімальною, меншою за міліметр. Також має значення:

  • діапазон;
  • характеристики лазера;
  • можливість самовирівнювання;
  • джерело живлення;
  • робоча температура середовища;
  • рівень безпеки корпусу.

В якості доповнення в комплектації пристрою може бути сумка для перенесення, окуляри, пульт дистанційного керування, штатив, вимірювальна рейка.

В інтернет-магазині SANTEL можна замовити та одразу купити будівельний лазерний рівень (нівелір) за вигідною ціною, з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Вінниця, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв, Одеса, Чернігів. Усі нюанси можна обговорити із менеджером у телефонному режимі. Обробка заявок є максимально швидкою.

Время генерации: 0.195, запросов: 380