Відбійні молоткиВідбійні молотки
Відбійні молотки

Відбійний молоток - повний демонтаж

Саме ударний (відбійний) молоток буде вашим надійним союзником у виконанні гідного, ґрунтовного ремонту. Електричні відбійні молотки призначені для демонтажу бетонних та цегляних будівель, руйнування ґрунту (завмерлого), створення ніш та прорізів, заміни покриття дороги та багатьох інших робіт. Відбійний молоток за типом приводу може бути: електричним, пневматичним, бензиновим, гідравлічним. Електро-відбійний молоток миттєво вирішує поставлені перед ним завдання. Якщо вам потрібно демонтувати частину споруди, то краще віддати перевагу відбійному молотку, який, на відміну від перфоратора, дозволить зробити демонтаж швидше і без зусиль з вашого боку. Хоча за конструкцією та ознакою роботи ці інструменти є дуже схожими.

Характеристики відбійного електричного молотка

За класифікацією користувачів цей інструмент може бути підлоговим або ручним. Молотки для підлоги не рекомендують для використання в житлових приміщеннях. Такі моделі відносно важкі (понад 30 кг), а сила їхнього удару коливається в межах від 60 до 75 Дж. Ручні відбійники незамінні для внутрішніх робіт, володіючи вагою до 17 кг і силою удару до 50 Дж. , яка приглушує вібрацію агрегату, полегшуючи працю працівника. Для роботи в важкодоступних місцях є знімні тримачі і різні насадки. За ваговими категоріями виділяють:

  • легкі - вага до 7 кг дозволяє працювати у квартирі;
  • середні - для більших проектів;
  • важкі - демонтаж стін та дорожнього покриття.

Відбійний електричний молоток працює за допомогою подачі електроенергії, але це не дозволяє використовувати даний інструмент занадто інтенсивно, щоб запобігти перегріву пристрою. Ручний відбійний електричний молоток при невеликих розмірах має чудовий показник енергії удару. Підібрати відбійний електричний молоток під свої цілі ви можете максимально правильно завдяки дуже широкому модельному ряду даного пристрою.

Купити відбійний молоток для бездоганного ремонту

Купити електричний відбійний молоток, ціна якого буде надзвичайно доступною, ви можете у нашому інтернет-магазині Santel (Київ, Україна). У каталозі представлені найкращі моделі провідних світових виробників. Оперативна обробка замовлення, відправка та доставка у найкоротші терміни, зручний саме вам варіант оплати (накладений платіж, готівковий та безготівковий розрахунок) - те, на що ви можете розраховувати при оформленні заявки на будь-яку суму.

Время генерации: 1.089, запросов: 2358