ПерфораториПерфоратори будівельні
Перфоратори

Як вибрати електроперфоратор?

Електро перфоратор - це інструмент, без якого складно обійтися у будівництві та навіть у побуті. Виробники пропонують величезний асортимент інструментів із різними технічними параметрами. Замовити побутовий або професійний інструмент, наприклад перфоратор, по інтернету можна в різних цінових категоріях і для різних цілей. Щоб конструкція прослужила вам довгі роки та радувала своєю функціональністю, потрібно для початку розібратися, на що звертати увагу при покупці, які параметри важливі, а від чого можна відмовитись.

Який перфоратор купити?

Вартість перфоратора залежить від багатьох показників, в першу чергу від типу конструкції. Найпопулярніші моделі відрізняються між собою:
 • за типом розташування двигуна - прямі та бочкові;
 • за типом електроживлення - мережні та акумуляторні.

Професіонали найчастіше вирішують купити в Україні перфоратор вертикального типу. Такі моделі відрізняються високою потужністю, швидше охолоджуються та підходять для тривалої експлуатації. Перевага горизонтальних - полягає у зручнішій конструкції, яка має витягнуту форму. Ціни на перфоратори також залежать від режимів роботи, всі пристрої мають такі режими:

 • свердління - модель підходить для побутової експлуатації та роботи з відносно м'якими матеріалами;
 • удар - підходить замість відбійного молотка, коли потрібно зробити отвір у твердій стіні;
 • свердління + удар - ідеальний варіант, якщо часто стикаєтеся з необхідністю зробити отвір у стіні.

Замовити та купити перфоратор у Дніпрі, Миколаєві, Одесі, Харкові, Чернігові можна в інтернет-магазині Santel (Київ, Україна), де ціни на продукцію радують своєю доступністю.

На що звернути увагу, перш ніж купити електроперфоратор?

Магазин пропонує вибрати перфоратор для будь-яких завдань, проте, щоб визначити, яка модель точно підійде під ваші умови експлуатації, потрібно врахувати такі параметри:

 1. Потужність - впливає на швидкість роботи та силу удару, тому чим вище цей показник, тим краще;
 2. Енергія удару - залежить від того, для яких цілей потрібен інструмент, наприклад, для побутових умов достатньо показника 2 Дж, а ось професіоналам необхідно підібрати конструкцію мінімум на 8 Дж;
 3. Частота удару - параметр може бути в межах 200-7500 ударів за хвилину, чим вищий показник, тим швидше і легше ви зможете зробити отвір у стіні.

Враховуйте, що не завжди високі показники виправдані, адже зі збільшенням параметрів ціна перфоратора у Києві (Україні) теж збільшуватиметься. Якщо вам потрібно купити перфоратор у Дніпрі, Києві, Одесі, Харкові (Україні), також враховуйте наявність додаткових функцій:

 • зміна швидкісного режиму;
 • опція зворотного обертання;
 • вимірювач глибини;
 • плавний старт;
 • система антивібрації.

Купити електричний перфоратор в Україні пропонує інтернет-магазин Santel, ціна на продукцію в якому порадує своєю доступністю, також ви можете замовити доставку в будь-яке місто країни: Дніпро, Київ, Одеса, Харків та ін.

Время генерации: 0.946, запросов: 2518