ПлиткорізиПлиткорізи
Плиткорізи

Електричний верстат для різання плитки - ідеальний помічник для великого ремонту

Приміщення, оброблені плиткою, завжди виглядають стильними та красивими. Це стосується і ванни, і кухні. Завдяки оздобленню з кахлю або кераміки приміщення виглядають дуже чистими. Але при цьому варто враховувати, що гарний вигляд збережеться лише в тому випадку, якщо користуватися якісним матеріалом, який буде точно розпиляний.

Для того, щоб дотриматися першого правила, достатньо купити продукцію відомого виробника, друге вийде тільки в тому випадку, якщо купити верстат для різання плитки. З його допомогою можна нарізати матеріал точно та рівно. При цьому не варто побоюватися появи тріщин. Щоб вибрати відповідний агрегат, достатньо врахувати всі умови.

Верстат для різання кахлю – характеристики

Подібне обладнання стане незамінним для тих, хто постійно виконує облицювальні роботи. Електро плиткоріз допоможе зробити розрізи різної форми на плитковому матеріалі. Таке обладнання буває механічним та електричним. Кафелерізка електрична схожа з циркулярною пилкою. Конструктивно до її складу входить:

  1. Основа.
  2. Діамантовий диск.
  3. Піддон для води.

Вода необхідна для усунення продуктів різання та охолодження матеріалу. Купити плитковий верстат потрібно в тому випадку, якщо має бути виконання великого обсягу робіт. Плитка після обробки виходить гладкою, з акуратним зрізом та закругленими краями. Висока якість виходить завдяки тому, що рухається матеріал. У випадку механічного обладнання відбувається рух ролика. Він проходить по плитці, яку потім потрібно розламати. Такий варіант підходить лише для невеликого матеріалу.

Якщо купити електричний плиткоріз, варто заздалегідь подбати про підключення до електроенергії. Існують сучасні моделі, для роботи яких потрібні акумулятори. Такий інструмент легко ріже будь-яку форму, відрізняється високою продуктивністю.

Як вибрати та купити плиткоріз?

Купуючи електричний плиткоріз, важливо звернути увагу на масу параметрів, ціна - не найголовніший із них. Потрібно враховувати:

  • потужність обладнання;
  • діаметр диска;
  • глибину різання;
  • швидкість ходу;
  • наявність електронних систем;
  • розмір столу;
  • тип подачі води.

Найголовніше при цьому - враховувати завдання, які виконуватиме обладнання.

На сайті santel.kiev.ua (Київ, Україна) можна купити якісний верстат для різання кахлю (ручний електричний плиткоріз для великої плитки, ел плиткоріз, електроплиткоріз) за вигідною ціною. Оформити заявку можна онлайн. За потреби можна зв'язатися з менеджером по телефону, він проведе безкоштовну консультацію та допоможе замовити товар. Заявка обробляється оперативно, товар надсилається протягом одного-двох робочих днів.

Время генерации: 0.556, запросов: 1871