ПневмоінструментиПневматичні інструменти
Пневмоінструменти

Ручний пневмоінструмент: призначення та принцип дії

Пневмоінструмент - це сукупність ручних машин та обладнання, що використовують у роботі енергію стисненого повітря. Подача повітря до пневмомотора від компресора проводиться трубопроводом, здатним витримати високий тиск. Компресор, у свою чергу, оснащений електричним або бензиновим двигуном. Повітря запускає пневмодвигун, а те, у свою чергу, передає енергію до робочого механізму, вигляд якого залежить від призначення того чи іншого пристрою.

Як і електричні аналоги, пневматичні інструменти поділяються на професійні, напівпрофесійні та побутові. До недавнього часу пневмоінструменти застосовувалися лише професіоналами. Але з появою у продажу побутових компресорів користуватися пневматичними пристроями можна при виконанні будівництва або ремонту будинку, на дачі або в гаражі. Достатньо мати один пристрій для стиснення повітря та набір пневмоінструменту.

Замовити професійний пневмоінструмент: переваги

Головна перевага пневматичних інструментів - їх надійність. Причина - гранично проста конструкція з кількох десятків деталей, які міцні власними силами. Вигідна відмінність пневмоінструменту в наступному:

 • невеликі розміри та маса, зручність користування;
 • високий рівень потужності - у зв'язку з цим пневматичні інструменти використовують для руйнування твердих матеріалів;
 • стійкість до високих навантажень, що дозволяє користуватися технікою протягом тривалого часу (завдяки цьому рівень продажу пневмоінструменту залишається високим);
 • безпека та надійність в експлуатації - пневматичний інструмент можна використовувати в умовах підвищеної вологості, а також загазованості та запиленості;
 • миттєвий запуск при подачі повітря;
 • за інших рівних характеристик пневматичні інструменти працюють тихіше, ніж електричні аналоги;
 • високий рівень ремонтопридатності, мінімальні експлуатаційні витрати;
 • щодо невисокої вартості пневмоінструменту.

Якщо коротко охарактеризувати пневматичний інструмент, це буде тривалий робочий ресурс, ефективність та зручність за мінімальних витрат. Саме тому пневмоінструменти такі популярні у професіоналів.

Купити пневмоінструменти: основні різновиди

Розрізняють пневмоінструмент таких видів:

 1. Гайковерти - зручні для монтажу та демонтажу роз'ємних з'єднань (болтових, гайкових тощо) - більша частина моделей гайковертів має регульовану силу затягування.
 2. Шуруповерт-дриль - інструмент може застосовуватися для просвердлювання отворів та закручування (відкручування) шурупів.
 3. Шліфувальні машини - за продуктивністю вони суттєво перевершують електричні аналоги.
 4. Пневматичні молотки забезпечують велику силу удару, тому застосовуються при виконанні великих обсягів робіт (руйнування бетону, асфальту тощо).
 5. Пилки, ножівки - при компактних розмірах вони не поступаються за продуктивністю ні електричному, ні бензиновому інструменту.

Замовити пневмоінструмент, професійний або побутовий) за невисокою ціною з доставкою по Києву та Україні ви зможете в інтернет-магазині Santel. Тут можна купити додаткове обладнання для пневмообладнання. При необхідності компетентні фахівці допоможуть з вибором продукції.

Время генерации: 1.862, запросов: 1880