Угода користувача

1. Терміни та визначення

Продавець - Фізична особа підприємець Топалова Ю.М. "santel.kiev.ua", що здійснює продаж товарів дистанційним способом на сайті. код ЄДРПУ 3065918382; фактична адреса: Україна, м. Київ, вул. Пластова, 18, оф. 607.

Покупець - будь-яка фізична чи юридична особа, здатна прийняти та сплатити замовлений ним товар у порядку та на умовах, встановлених цією угодою та чинним законодавством України.

Товар - матеріальний об'єкт купівлі-продажу. Інформація про товари розміщується продавцем на сайті для продажу через інтернет-магазин у дистанційний спосіб. Перелік товарів, розміщених на сайті, може змінюватись на розсуд продавця без повідомлення покупця.

Інтернет-магазин - торговий майданчик Продавця, розташований у мережі інтернет, що має в контенті каталог пропонованих для продажу Товарів (віртуальну вітрину) та інтерактивний механізм оформлення Замовлення на ці Товари із зазначенням цін, а також іншу інформацію.

Сайт - веб-ресурс Інтернет-магазину https://santel.kiev.ua.

Угода - це Угода користувача, яка регламентує відносини між Покупцем і Продавцем.

Замовлення - це документ, що містить перелік Товарів та послуг, вибраних Покупцем в Інтернет-магазині. Формується автоматично через стаціонарні термінали у роздрібних магазинах Продавця або в електронному вигляді на Сайті.

Доставка - доставка Товару третьою особою (перевізником), що надає Продавцю послуги з доставки Замовлення Покупцю.

Роздрібний магазин - торговий майданчик Продавця, розташований за фактичною адресою. З переліком роздрібних магазинів можна ознайомитись на Сайті.

2. Загальні умови

2.1. Замовляючи та купуючи Товари на Сайті, Покупець погоджується та приймає всі умови, викладені у цій Угоді. У разі незгоди з цією Угодою Покупець зобов'язаний негайно припинити використання сервісу Інтернет-магазину та залишити Сайт.

2.2. Товар представлений на Сайті через фотозразки, графічні, текстові та рекламні матеріали, що є власністю Продавця та не є публічною офертою. На прохання Покупця Продавець зобов'язаний надати телефоном, за допомогою електронної пошти або при ознайомленні з товаром у роздрібному магазині іншу інформацію, необхідну Покупцю для прийняття ним рішення про купівлю Товару, у тому числі інформацію про сертифікацію товару.

2.3. Оформляючи замовлення на Сайті, Покупець підтверджує укладання угоди відповідно до умов цієї Угоди. Реєструючись на Сайті, Покупець погоджується з умовами зберігання та обробки своїх персональних даних, визначених Політикою конфіденційності Продавця.

2.4. Продавець здійснює продаж Товарів через Інтернет-магазин на території України

2.5. Продавець в односторонньому порядку приймає та змінює умови Угоди. У відносинах між Продавцем та Покупцем застосовуються положення Угоди, що діють з того моменту, як Покупець зареєструвався або розпочав використання Сайту.

2.6. До відносин між Покупцем та Продавцем застосовуються положення Цивільного кодексу України про роздрібну купівлю-продаж (§ 2 ст.ст 698-711), постачання товару (§ 3 ст.712), а також Закон України "Про захист прав споживачів" від 12.05.1991 № 1023-XII та інші правові акти, прийняті відповідно до них.

2.7. Закон України "Про захист прав споживачів" від 12.05.1991 № 1023-XII не поширюється на юридичних осіб та індивідуальних підприємців, які замовляють або купують Товару для підприємницької діяльності.

3. Предмет угоди

3.1. Продавець, на підставі Замовлення Покупця та попередньої оплати у розмірі 100%, продає Товар відповідно до цін, опублікованих на Сайті, а Покупець оплачує та приймає Товар відповідно до умов Угоди.

3.2. Продавець здійснює Доставку Товарів Покупцю способом та у строки, обумовлені сторонами у процесі продажу.

3.3. Порядок та оплата Доставка Замовлення обумовлюється в пункті 7 цієї Угоди.

3.4. Продавець залишає за собою право відмовити у продажу Товару Покупцеві, який порушив положення цієї Угоди.

3.5. Продавець залишає за собою повне та беззастережне право будь-яким чином в односторонньому порядку модифікувати, тобто змінювати, доповнювати, видаляти та іншим чином коригувати будь-які пункти та частини пунктів Угоди без попереднього оповіщення Покупця. Але це не є підставою для відмови Продавця від зобов'язань за зробленими Покупцем Замовленнями.

4. Інформація про товар

4.1. Фотозразки імітують представлений на сайті товар. Реальний вигляд Товару може не співпадати із зображенням, представленим на Сайті. Кожен фотозразок супроводжується текстовою інформацією: артикулом, ціною та описом Товару.

4.2. Інтернет-магазин залишає за собою право (проте не зобов'язаний) здійснювати попередню перевірку, переглядати, помічати, вибирати, змінювати або прибирати будь-який зміст Сайту.

4.3. При придбанні Покупцем технічно складних товарів, які вимагають спеціалізованої установки, Продавець не несе відповідальності за правильність їх підключення та використання, за винятком випадків, коли Покупець користується послугами Інтернет-магазину.

5. Замовлення Товару

5.1. Замовлення Товару може здійснюватись:
 • в офісі компанії;
 • в Інтернет-магазині - через Сайт або за телефонами, вказаними на Сайті;

5.2. При замовленні Товару через Сайт Покупець має пройти процедуру реєстрації, під час якої вказує особисті дані (персональні). При реєстрації Покупця система запитує пароль до логіна, що реєструється. Цей пароль повинен бути відомий лише Покупцю та не повинен повідомлятися третім особам. У свою чергу, Продавець гарантує нерозголошення третім особам усіх введених у процесі реєстрації даних користувача. Детальні умови зберігання та використання особистих даних викладено у Політиці конфіденційності.

5.3. Якщо за підсумками формування Замовлення виявляється, що у Продавця відсутня необхідна кількість замовленого Товару або немає потрібної моделі, Продавець протягом одного (одного) робочого дня інформує про це Покупця. Покупець має право погодитися придбати той Товар, який є в наявності замість замовленого до цього або анулювати своє Замовлення.

5.4. Номер Замовлення вказується у товарному чеку, накладній, електронній формі Замовлення на Сайті та інших формованих Продавцем документах, що підтверджують факт Замовлення та є невід'ємною частиною цієї Угоди.

5.5. Покупець має право змінити склад Замовлення до моменту завершення формування шляхом повідомлення про це Продавця за телефонами, вказаними на Сайті, або електронною поштою [email protected]. Дійсним підтвердженням Замовлення в такому випадку буде останнє за датою підтвердження.

5.6. Продавець має право інформувати Покупця про факт оформлення замовлення та необхідні параметри замовлення. Для інформування можуть використовуватись канали: телефон, sms, e-mail, telegram, viber, whatsapp, skype.

6. Оплата товару

6.1. Товари та послуги підлягають оплаті за цінами, що встановлюються Продавцем.

6.2. Ціни в Інтернет-магазині включають всі податки і вказані в гривнях. Оплата також приймається у гривнях. Вартість доставки не включена у вказані на Сайті ціни, а обговорюється додатково при оформленні Замовлення та вноситься до документів, що формуються при замовленні.

6.3. Ціна Товару в Інтернет-магазині може змінюватись Продавцем в односторонньому порядку.

6.4. Товар підлягає оплаті за готівковий або безготівковий розрахунок.

6.4.1. Оплата за готівку здійснюється:

 • у Роздрібному магазині в момент здійснення Замовлення або в момент передачі Товару Покупцеві;
 • шляхом передачі коштів кур'єру Продавця або платіжному агенту Продавця.

6.4.2. Оплата товару за безготівковим розрахунком здійснюється:

 • шляхом оплати платіжною карткою в момент оформлення Замовлення або в момент отримання Товару Покупцем;
 • шляхом перерахування безготівкових коштів на розрахунковий рахунок Продавця (за умови вказівки номера Замовлення);
 • шляхом використання електронних засобів платежу;
 • за допомогою поштового переказу за реквізитами Продавця, зазначеними на Сайті.

7. Доставка товару

7.1. Доставка товару, замовленого в Інтернет-магазині, здійснюється кількома способами:

 • самовивіз із пункту видачі - безкоштовно;
 • кур'єр по місту (відповідно до встановлених Продавцем тарифів);
 • транспортна компанія в регіони (відповідно до тарифів, встановлених цією компанією).

7.2. Можливість іншого варіанту доставки, не описаного в цьому розділі, обговорюється окремо із зацікавленим Покупцем.

7.3. Витрати з доставки товару, якщо вони передбачені, оплачуються Покупцем. Виняток становлять акції Інтернет-магазину, які передбачають безкоштовну доставку.

7.4. У випадку, якщо Покупець не отримав Товар з вини (наприклад, був відсутній у погоджений час за місцем отримання Товару), Продавець має право вимагати оплати послуг з доставки в повному обсязі, якщо спосіб доставки передбачає оплату. Повторний виклик представників Продавця з метою доставки також оплачується Покупцем.

7.5. При Доставці Товару Покупцеві служба доставки передає йому всі необхідні документи (товарний чек (якщо покупка була за готівку), або накладна та рахунок-фактура (у разі безготівкової оплати), гарантійний талон, інструкція з експлуатації).

7.6. При прийомі Товару від представників Продавця Покупцю необхідно перевірити комплектацію та зовнішній вигляд Товару, розпакувати, оглянути та переконатися в тому, що Товар не має зовнішніх механічних пошкоджень, відповідає заявленим споживчим властивостям, зовнішньому вигляду та комплектації, у наявності товарного чека, або накладний та рахунок-фактури, гарантійного талону, інструкції з експлуатації. При отриманні Товару Покупцеві необхідно вивчити умови, зазначені в товарному чеку (якщо покупка була за готівку), де він ставить свій підпис про згоду з правилами повернення та обміну Товару.

7.7. Покупець має право прийняти або відмовитися від Товару в момент його доставки службою доставки згідно Розділу 8 цієї Угоди.

8. Повернення Товару та коштів

8.1. Повернення або обмін Товару провадиться відповідно до положень Цивільного кодексу України та Закону України "Про захист прав споживачів" від 12.05.1991 № 1023-XII.

8.2. Покупець може повернути Товар належної якості протягом 14 (чотирнадцяти) днів, не рахуючи дня його покупки, до магазину або скориставшись послугами транспортних компаній, кур'єрськими службами. Оплата транспортних витрат здійснюється за рахунок покупця. Обмін Товару належної якості проводиться, якщо зазначений Товар не був вживаний, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, фабричні ярлики, а також є товарний або касовий чек або інший документ, що підтверджує оплату зазначеного Товару. Відсутність у Покупця товарного чека чи іншого підтверджуючого оплату Товару документа не позбавляє можливості посилатися на показання свідків. Повернення Товару у строки, передбачені цим пунктом, можливе, якщо Покупцем виступає фізична особа.

8.3. Товар неналежної якості може бути замінений на аналогічний Товар належної якості або повернутий Продавцю. У цьому випадку витрати на доставку товару оплачує продавець. Обмін Товару здійснюється шляхом повернення Товару неналежної якості та продажу нового Товару. Продавець залишає за собою право прийняти Товар неналежної якості у Покупця та у разі потреби провести перевірку якості Товару. Якщо в результаті експертизи Товару встановлено, що його недоліки виникли внаслідок обставин, за які не відповідає Продавець, Покупець зобов'язаний відшкодувати Продавцю витрати на проведення експертизи, а також витрати на зберігання та транспортування Товару, пов'язані з її проведенням.

8.4. При виявленні в Товарі будь-якої нестачі Продавець має право вимагати у Покупця надати фото:

 • Товара;
 • заявленого дефекту;
 • упаковки;
 • шильдика виробника.

8.5. Якщо у Покупця виникли труднощі з придбаним у Продавця Товаром, він може звернутися до відділу роботи з клієнтами Інтернет-магазину за вказаними адресами електронної пошти та телефонами. Туди ж надаються фотоматеріали з виявленими вадами.

8.6. При прийомі Товару від Покупця кур'єр служби доставки зобов'язаний видати акт прийому Товару формою Продавця.

8.7. Повернення коштів Покупцю провадиться після огляду та приймання Товару сервісним центром Продавця або Роздрібним магазином, за умови заповнення Покупцем відповідної заяви.

8.8. Повернення коштів Покупцю провадиться відповідно до чинного законодавства України, але в будь-якому випадку не пізніше 7 календарних днів з дня отримання відповідної заяви Покупця письмово або електронною поштою.

8.9. Покупець несе відповідальність за достовірність зазначених ним у заяві реквізитів для повернення коштів.

8.10.Продавець не приймає претензії щодо Товару, якщо при прийманні Покупець робив розкриття упаковки та огляд Товару з підписанням відповідного товарного чека у випадках:

 • відсутності Товару в упаковці, при його поверненні Покупцем;
 • наявність зовнішніх механічних пошкоджень;
 • некомплект;
 • відсутність гарантійного талона;
 • якщо товар пошкоджено з вини Покупця або як повернення передано Товар не той, який був придбаний в Інтернет-магазині.

8.11. Продавець має право встановлювати інші умови повернення та обміну Товару, які не порушують права Покупця відповідно до цієї Угоди, Цивільного кодексу України та Закону України "Про захист прав споживачів" від 12.05.1991 № 1023-XII.

9. Гарантія на Товар

9.1. Виробник несе відповідальність за недоліки, виявлені у Товарі протягом гарантійного строку.

9.2. Гарантійний термін встановлюється у договорі купівлі-продажу або гарантійному талоні. Умови гарантії та гарантійного обслуговування визначаються виробником або продавцем.

9.3. Продавець відповідає за недоліки Товару, на який не встановлений гарантійний термін, якщо Покупець доведе, що вони виникли до передачі Товару Покупцеві або з причин, що виникли до цього моменту.

9.4. Вимоги, заявлені Покупцем після гарантійних строків, розглядаються Продавцем у порядку, встановленому законодавством.

9.5. У гарантійному обслуговуванні може бути відмовлено, якщо:

 • ушкоджені будь-які захисні знаки (позначки, пломби) заводу/фірми-виробника;
 • надані заводом/фірмою виробником серійні номери або маркування виробу не відповідають відомостям, зазначеним у гарантійному талоні;
 • продукція ремонтувалася особами або організаціями, які не мають на це прав і відповідних ліцензій, а також відповідних норм з техніки безпеки;
 • дефекти викликані через застосування товару з метою, що не відповідає встановленій сфері застосування даного товару, зазначеній у технічній інструкції або в посібнику з експлуатації;
 • ушкодження виробу сталося з порушенням правил та умов встановлення та підключення, експлуатації, транспортування та зберігання;
 • ушкодження продукції сталося внаслідок природних стихій, до яких належать: повені, пожежі, землетруси та інші ситуації, включаючи побутові фактори, які не можуть залежати від Продавця;
 • продукція під час візуального огляду має електричні та/або механічні пошкодження;
 • ушкодження продукції виникло через потрапляння всередину виробу сторонніх предметів, рідин, комах або тварин, різних сторонніх речовин;
 • дефекти або пошкодження викликані тим, що використовувалися витратні матеріали, які не можуть відповідати вимогам експлуатації; також, якщо пошкодження викликані використанням запчастин та/або витратних матеріалів, які не є оригінальними або офіційною заміною оригінальним.

10. Авторське право

10.1. Вся інформація, що міститься на сторінках Сайту, включаючи зображення, характеристики товарів, текстові описи, дизайн, логотип, товарний знак є власністю Продавця. Категорично заборонено копіювання, скачування та будь-яке інше використання контенту Інтернет-магазину з комерційною метою без попередньої письмової згоди Продавця.

10.2. Користувач зобов'язується не надсилати на адреси електронної пошти, вказані на Сайті, несанкціоновані рекламні повідомлення (junk mail, spam).

11. Конфіденційність

11.1. Продавець гарантує збереження конфіденційності щодо даних про Покупця.

11.2. Інтернет-магазин залишає за собою право припинити доступ до Особистого кабінету та заблокувати та/або анулювати реєстрацію без попереднього повідомлення Покупця та не несе жодної відповідальності за припинення доступу до своїх сервісів. При цьому інформація Покупця знищується, а його реєстрація анулюється.

11.3. У разі порушення Покупцем умов цієї Угоди Продавець має право призупинити співпрацю та/або користування Сайтом даному Покупцю до моменту усунення Користувачем допущених порушень та відшкодування (компенсації) заподіяних Продавцю таким порушенням збитків у повному обсязі.

11.4. Продавець не повідомляє Покупцю про видалення або відмову у публікації відгуків. Продавець має право не публікувати відгук Покупця через невідповідність реальному досвіду використання Товарів або у випадку, якщо інформація не є корисною для інших Покупців Сайту.

11.5. Продавець має право тимчасово призупинити роботу Сайту з технічних, технологічних чи інших причин - на час усунення таких причин із попереднім повідомленням Покупців або без такого повідомлення.

11.6. З метою швидкого інформування Покупців про нові надходження Товару, проведення спеціальних акцій та розпродажів Продавець автоматично включає у свою розсилку усі адреси електронної пошти, вказані Покупцем під час реєстрації на Сайті. Це стосується тих адрес, у яких в налаштуваннях є угода на отримання розсилки від Продавця електронною поштою. Покупець має право відмовитися від розсилок Продавця, перейшовши за відповідним посиланням в інформаційному розсиланні.

12. Відповідальність сторін

12.1. Продавець не несе відповідальності:

12.1.1. За достовірність даних, зазначених Покупцем під час реєстрації та Замовлення Товару, а також за продаж та Доставку Товару внаслідок вказівки Покупцем недостовірних відомостей про себе.

12.1.2. За дії суміжних служб та сервісів, які використовуються для надання послуг Покупцю, але не належать Продавцю: банків, поштових служб, інтернет-провайдерів, емейл-сервісів, платіжних систем тощо.

12.1.3. За будь-які витрати Покупця, прямі чи непрямі збитки, які можуть бути завдані Покупцю внаслідок використання або неможливості користування послугами Інтернет-магазину та понесені внаслідок помилок, перепусток, перерв у роботі, видалення файлів, зміни функцій, затримок у роботі при передачі даних тощо, що трапилися не з вини Інтернет-магазина.

12.2. Замовлення може бути анульоване Продавцем, якщо Замовлення не вручено Клієнту не з вини Продавця протягом 3 (трьох) днів з дня формування Замовлення. У зазначеному випадку після закінчення передбаченого цим пунктом терміну Продавець має право відмовитися від виконання зобов'язань за цією Угодою без повідомлення Покупця.

12.3. Використання Сайту допускається лише повнолітніми особами. Покупець несе відповідальність за будь-яке (навіть без його дозволу) використання неповнолітнім, не досягли 18 років, облікового запису в Інтернет-магазині, а також за всі дії, вчинені неповнолітнім на Сайті.

12.4. За порушення умов цієї Угоди Покупець та Продавець несуть відповідальність відповідно до законодавства України.

13. Врегулювання суперечок

13.1. У разі виникнення будь-яких суперечок чи розбіжностей, пов'язаних з виконанням Угоди, Покупець та Продавець докладуть усіх зусиль для їх вирішення шляхом проведення переговорів, розгляду скарг, претензій чи інших звернень Покупця. Якщо суперечки не будуть вирішені шляхом переговорів, вони підлягають вирішенню в порядку, встановленому законодавством України.

13.2. З усіх інших питань, не передбачених цією Угодою, Покупець та Продавець керуються чинним законодавством України.

14. Особливі умови, форс-мажор

14.1. Покупець та Продавець звільняються від відповідальності за часткове або повне невиконання зобов'язань за цією Угодою, якщо це стало наслідком надзвичайних подій (форс-мажор), що сталися після укладення Угоди. До таких подій відносяться обставини непереборної сили, які жодна із сторін не могла передбачити або запобігти розумним заходам: повені, пожежі, землетруси, падіння метеорита, вибухи, шторми, епідемії та інші явища природи, а також військові дії, терористичні акти непокори тощо.

15. Строк дії

15.1. Ця Угода набирає чинності з моменту реєстрації Покупця на Сайті або звернення до Продавця для придбання Товару.

15.2. Моментом звернення вважається момент, коли Покупець фактично розпочав дії, спрямовані на придбання Товару у Продавця.

Время генерации: 0.101, запросов: 61