Пилососи в машинуПобутові автомобільні пилососи
Автомобільні пилососи

Автомобільні пилососи

Погодьтеся, для багатьох автомобіль став буквально другим будинком. На особистому транспорті ми вважаємо за краще добиратися на роботу або вирушати в далеку подорож. Яким би не був ваш вибір, необхідно стежити за порядком не лише зовні, а й усередині. Щоб регулярно відвідувати автомийку, не завжди знайдеться час, тому для багатьох пилосос в автомобіль став справжнім порятунком. Цей компактний пристрій здатний вмить прибрати різне сміття, позбавивши вас необхідності заїжджати на мийку. Виробники пропонують купити автомобільні пилососи з різними технічними параметрами та доступними функціями, також і ціна на моделі сильно відрізняється.

Види автомобільного акумуляторного пилососу

Акумуляторний пилосос для машини представлений у величезному асортименті, тому з його вибором у вас не повинно виникнути жодних проблем. Для початку визначтеся з типом пристрою:

 • для сухого прибирання - один з найбільш бюджетних варіантів, що дозволяє впоратися з сухим сміттям, наприклад, пилом, вовною, крихтами;
 • для вологого прибирання - вже більш просунутий бездротовий пилосос для машини, оскільки дозволяють позбавитися бруду або води;
 • комбінований - підходить як для сухого, так і вологого прибирання, вміщує переваги обох типів моделей.

Який автомобільний акумуляторний пилосос купити - залежить лише від вашого бюджету та бажаної функціональності. Звичайно, найпрактичнішим буде комбінований варіант, проте якщо ви обмежені у фінансах, тоді варто розглянути варіант сухого чи вологого збирання.

На що звернути увагу, перш ніж купити автопилосос?

Купити автомобільний пилосос на акумуляторі в місті Київ або Дніпро за доступною ціною - далеко не найпростіше завдання. Всі пристрої також відрізняються типом живлення:

 1. Бездротовий акумуляторний автомобільний пилосос - ідеальний варіант для повсякденної, частої експлуатації, компактний та комфортний у використанні;
 2. Від прикурювача - може похвалитися великим показником потужності, що матиме значення для конкретного типу сміття, проте робота пристрою обмежується довжиною шнура.

Окрім цього, якщо ви вирішили вибрати автомобільний ручний пилосос з акумулятором, потрібно буде врахувати й інші параметри:

 • потужність - впливає на продуктивність та функціональність, враховуйте, що бюджетні моделі з невеликим показником не зможуть впоратися з певним типом сміття;
 • контейнер - у вигляді мішка виготовляється із спеціального матеріалу та захищає від пилу, що миється - буде більш комфортним в експлуатації;
 • шланг - краще віддавати перевагу варіанту з міцним та гнучким матеріалом, оскільки в іншому випадку під час морозів шланг може тріснути.

Купити автопилосос (машинний пилосос) на акумуляторі за прийнятною ціною можна з різними типами насадок у комплекті:

 • для килима та підлоги;
 • для прибирання у важкодоступних місцях;
 • для очищення від вовни та ворсу.

Наявність насадок - далеко не найважливіший параметр, оскільки їх можна докупити. Завжди насамперед звертайте увагу на продуктивність, функціональні можливості та, звичайно, якість.

Купити пилосос для автомобіля в Києві

Замовити ручний пилосос для авто (автомобіля, машини) можна в інтернет-магазині Santel, в якому ціна на продукцію точно порадує своєю доступністю, при цьому ви можете купити й інше обладнання для чищення та прибирання салону з доставкою в Київ, Дніпро, Харків та інші міста країни, вартість послуг перевізника визначається індивідуально для кожного.

Время генерации: 1.613, запросов: 2553