Пилососи будівельніПромислові пилососи
Промислові пилососи

Пилососи для будівельного сміття

Побутовий пилосос для будівельного пилу - незамінний помічник під час проведення всіх будівельних робіт. Є багато промислових майданчиків, які кардинально відрізняються між собою, проте є між ними спільна риса – наявність величезної кількості пилу та іншого характерного сміття. Мало того, що це завдає маси незручностей, так до того ж частки потрапляють у легені і здатні негативно позначитися на здоров'ї. До того ж вони часто спричиняють поломку інструменту. Тому мати індустріальний пилосос — швидше необхідність, ніж питання комфорту.

Види виробничого пилососу

Якщо ви вирішили купити промисловий пилосос для будівництва, то необхідно спочатку розібратися з усіма нюансами, щоб модель довго служила і радувала своєю функціональністю. Весь асортимент можна розділити на дві загальні категорії: побутові та професійні. Однак не варто плутати перші з тими моделями, які ми використовуємо у домі. Всі пристрої відрізняються між собою об'ємом пилозбірника, потужністю, ресурсом двигуна.

Купити пилосос для будівництва можна наступного типу:

  • для сухого прибирання - один із найпростіших і найдоступніших варіантів, від звичайної моделі відрізняється вищим показником потужності та продуктивності;
  • для комбінованого прибирання - можуть усунути не тільки пил, але й рідину, призначені саме для збору рідини;
  • для збирання особливо небезпечних ділянок - підходять для збирання вугільного пилу, відходів органічного походження, в даному випадку важлива наявність можливості вимірювати швидкість потоку.

Замовити промисловий будівельний пилосос можна з доставкою в Харків, Дніпро та інші міста країни. Тип конструкції багато в чому визначається від умов експлуатації та типу сміття, яке потрібно буде прибирати.

На що звернути увагу, перш ніж купити технічний пилосос?

Ціна на промислові пилососи далеко не найнижчі, тому важливо не помилитися з вибором конкретного пристосування. Умови експлуатації — один із найважливіших параметрів. Від цього залежить, чи потрібний вам професійний пристрій або можна обійтися більш спрощеним варіантом. Потужність і продуктивність - два взаємопов'язані параметри. Об'єм пилозбірника найчастіше знаходиться в межах 20-50 літрів. Якщо розміри сміття невеликі, то можна обійтися і відповідним пилозбірником. Деякі будівельні професійні пилососи для будівельного пилу та сміття можуть пропонувати до 100 літрів.

В якості додаткових опцій найчастіше використовуються такі:

  1. Наявність розетки для підключення електроінструментів.
  2. Зміна сили всмоктування.
  3. Автоматичне очищення фільтрів.
  4. Набір перехідників.
  5. Індикація.
  6. Захисні системи.

Інтернет-магазин Santel пропонує купити будівельний промисловий пилосос в Україні за найприйнятнішою ціною та з оперативною доставкою до всіх міст: Київ, Харків, Дніпро та інші.

Время генерации: 3.639, запросов: 1861