Щітки будівельніЩітки зачисні
Щітки

Щітки дискові та торцеві - зручні пристрої для чищення металевих поверхонь

При виконанні підготовчих робіт металевих або інших поверхонь до фарбування спочатку потрібно ретельно видалити залишки попереднього покриття, сліди іржі тощо. Для цього потрібно купити в Україні спеціальні дискові або торцеві щітки, які добре справляються з таким завданням. Їх можна встановлювати на болгарки, кутові шліфувальні машини, дрилі, за допомогою інструментів процес очищення відбувається швидко і з мінімальними зусиллями.

З часом метал має властивість піддаватися дії корозії, темніти, втрачати колір, що негативно позначається як на зовнішньому вигляді, так і на експлуатаційних характеристиках виробу. Повернути йому колишній естетичний вигляд та підвищити робочий ресурс допоможе очищення за допомогою щітки. Замовити дискову щітку можна через інтернет, ціни на торцеві та дискові щітки доступні.

Особливості спеціалізованих щіток для очищення поверхонь

Слід зазначити, що за допомогою цих пристроїв можна прибрати забруднення не тільки з металу. Вони успішно застосовуються для видалення шпаклівки, опалубки, старого лакофарбового покриття, а також фінішного шліфування металу, дерева або бетону. Щітка торцева, замовити яку вигідно в інтернет-магазині Santel, відрізняється кількома параметрами, одним із них є матеріал ворсу:

  • нержавіюча сталь - використовується для обробки поверхонь, що згодом часто стикаються з водою;
  • латунь і мідь - знаходить застосування у багатьох вибухонебезпечних місцях, оскільки під час роботи не дає іскри;
  • нейлон - чудово справляється з обробкою виробів зі складними формами, включаючи їх кромки та торці;
  • полімерно-абразивний ворс - справляється з очищенням заглиблень, чудово підходить для тонкого шліфування.

Торцеві та дискові щітки в Україні мають стабільно високий попит, оскільки дозволяють виконувати складні роботи без докладання особливих фізичних зусиль.

Від чого залежить ціна дискової щітки?

При виборі зачистних насадок для електроінструментів важливо взяти до уваги не тільки матеріал виготовлення щетинок, а й посадковий діаметр. Його розбіжність з інструментом унеможливить використання насадки. Розташування щетинок та форма головки впливає на очисні здібності щітки. Варіанти з дисковим розташуванням дроту здатний зняти товсту кірку забруднень. Чашкова форма більше підходить для обробки великих площ, часто конструкція таких насадок передбачає наявність стопорного кільця. Воно виконує роль запобіжника і дає ворсинкам передчасно розпушитися. Щітки, залиті еластомером, дозволяють дотримуватись при роботі максимально точну геометрію, якісно виконуючи зачистку будь-якого типу поверхні.

Купити щітку-крацювання у Києві

Доступна ціна на дискову щітку, купити яку завжди можна онлайн, робить її вигідним придбанням для покращення якості виконуваних робіт. Тим більше, що вітчизняні виробники пропонують гідні вироби, а за бажанням також можна придбати й інші види розхідників для електроінструментів. У деяких випадках може знадобитися торцева ручна щітка, яку можна купити в магазині Santel (Київ) з доставкою по всій Україні.

Время генерации: 0.798, запросов: 1699