Шини для ланцюгових пилокШини для ланцюгових пилок
Шини для ланцюгових пилок

Шини для ланцюгових пилок - призначення, використання, ціна

Для виконання багатьох робіт, пов'язаних із очищенням насаджень, розпилом деревини та інших матеріалів знайшли широке застосування спеціалізовані інструменти – ланцюгові пилки. Робочою частиною цього інструменту, (він буває бензиновим, електричним або компресорним), є замкнута в коло пила та шина, якою вона переміщається. Так як ці складові знімні, іноді виникає необхідність замовити нову шину для ланцюгової пилки.

Ступінь зносу знімних елементів ланцюгових пилок безпосередньо залежить від особливостей їх експлуатації. Активне використання інструменту передбачає частішу заміну комплектуючих, купити шину для ланцюгової пили, електропили або до бензопили можна в спеціалізованих магазинах. Важливо при цьому враховувати типорозмір розхідника, виробника виробу та якість виготовлення товару.

Різновиди пиляльної гарнітури

Робочі характеристики ланцюгової пилки безпосередньо залежать від технічних характеристик пиляльної гарнітури. Перш ніж купити шину на електропилу, бензопилу або для інших різновидів ланцюгових пилок, слід розібратися у відмінностях між ними. За своєю формою ці складні інструменти можуть бути:

  • низькопрофільні - вузька та плоска конфігурація таких варіантів виробів сприяє виключенню зворотного удару під час роботи, що підвищує безпеку користування інструментом;
  • полегшені - конструктивно такі види шин складаються з двох сталевих елементів, з'єднаних за допомогою поліаміду, такими інструментами зручно працювати на вазі;
  • з головками, що замінюються - ціна такої шини на бензопилу залежить від її параметрів, вона розрахована на інтенсивну експлуатацію в професійних інструментах.

Прийнявши рішення: куплю шину на бензопилу, обов'язково варто звернути увагу на вид кріплення, оскільки на різних типах інструментів вони можуть відрізнятися. Що стосується довжини пиляльної гарнітури, її можна регулювати, встановлюючи шини різної довжини, є можливість змінювати продуктивність інструменту. Якщо ви не знаєте, яка шина підійде для ланцюгової пилки - електропили або бензинової, варто вивчити інструкцію до інструменту, в якій обов'язково вказано цей момент.

Особливості експлуатації пильних шин

Хороший інструмент дозволяє проводити будь-яку роботу швидко та за заданим алгоритмом, тому до його вибору слід підійти відповідально. Нова шина для бензопили, купити яку завжди можна на сайті santel.kiev.ua, дозволить користуватися інструментом на повну потужність, при цьому її ціна залежить від виду та призначення (на електропилу, пневмо-або портативну). Заощаджувати на пиляльній гарнітурі не тільки нерозумно, а й небезпечно, оскільки при її розломі на високій швидкості існує ризик отримати серйозну травму.

Купити напрямну шину для бензопили в Києві

При розтягуванні ланцюга необхідно змінювати і шину, інакше через короткий проміжок часу необхідно знову змінювати всю пильную гарнітуру. Регулярне мастило та догляд за інструментом істотно продовжать його ресурс. Якісна шина для ланцюгових пилок в Україні реалізується на постійній основі в інтернет-магазині Santel (Київ), також можна знайти пильную гарнітуру на бензопилу, ціна якої доступна для широкого кола споживачів.

Время генерации: 0.786, запросов: 2359