Шланги для поливуШланги для поливу
Шланги для поливу

Шланг для поливу - незамінний помічник

Про якісний інвентар для поливу своєї садової або дачної ділянки мріє кожен власник такого об'єкта, особливо в гостро посушливі дні. Поливальний шланг для дачі або садовий необхідний для хорошого зрошення землі, що тим самим збільшує родючість. Враховуючи головні параметри при виборі такого аксесуару, ви станете власником цінного помічника в садово-дачних справах. Садові шланги і для поливу городу слід купувати, враховуючи частоту використання, площу вашої ділянки, дальність до спорудження відбору води, якість напору в системі.

Основні вимоги та характеристики шланг

Найдавнішими вважають гумові шланги, які мають велику вагу та високу вартість. Такі шланги відрізняються тривалим терміном служби. Будь-який шланг із гуми на додаток поділяється на такі типи:

  • з текстильним покриттям;
  • зі спіральним обплетенням;
  • зі сталевим покриттям.

Гума, як не перероблений матеріал, є абсолютно нетоксичним. Завдяки цьому він застосовується навіть для транспортування харчової продукції. Гумовий армований шланг може використовуватися при температурі від -50°С. до +120. Популяризація такої моделі викликана універсальною довжиною, оскільки за оптимального тиску такі шланги легко з'єднуються один з одним за допомогою штуцерів (патрубки для з'єднання). Полівінілхлоридні або вінілові шланги мають прийнятну ціну та широку палітру кольорів. Дані моделі виробляють кілька шарів, одним з них виступає армована сітка, яка рівномірно розподіляє натиск і захищає від перекручування. Шланги із пластику дуже недовговічні. Такий поливний шланг при невеликому скручуванні може тріснути, а при перепадах температури має властивість деформування. Використовують як короткочасну міру поливу. Такі моделі дуже легкі за вагою та доступні за вартістю.

Купити шланг для поливу

Купити шланг для поливу, армований шланг для води, гумовий гумовий і багато інших моделей ви можете в магазині Santel (Україна, Київ). У нашому каталозі представлені якісні товари найкращих виробників за дуже прийнятними цінами. Наші менеджери допоможуть вам визначитися з покупкою, яка стане вашим найкращим помічником на довгі роки. Надсилання здійснюється Новою Поштою, оплата на ваш розсуд (накладений платіж, готівковий або безготівковий розрахунок).

Время генерации: 1.060, запросов: 1786