ШтроборізиШтроборізи, бороздороби
Штроборізи

Штроборіз (бороздороб) - необхідний помічник у ремонті

Штроборез є вузькоспеціалізованим інструментом, за допомогою якого на поверхні створюються технологічні канавки. За його допомогою здійснюється укладання електропроводки, водопровідних, газових та каналізаційних труб.

Інструмент необхідний для того, щоб швидко та з мінімальними забрудненнями зробити необхідну технологічну канавку заданої глибини та ширини. Для цього в конструкції інструменту передбачено другий диск, щоб усі поглиблення створювалися паралельно. Після отримання глибоких ліній необхідно закінчити роботу за допомогою зубила чи перфоратора.

Від чого залежить ціна на штроборіз?

Брозроділь призначений для роботи з цеглою, бетоном, гіпсокартоном та іншими матеріалами. Для того, щоб пил не виходив назовні, диски пристрою закриває кожух з лабіринтовою системою пиловловлення. Кожух може бути з'єднаний із промисловим пилососом. Ручний штроборіз не може бути професійним або побутовим, вибирати його слід лише виходячи з потрібної глибини канавки. Найголовніша відмінність інструменту - у типі приводу, він може бути:

  • ручним;
  • електричний.

Моделі бувають прямими та кутовими. Перший варіант набув найбільшого поширення, у разі диски розміщені під кутом 90 градусів до поверхні. Кутові штроборізи трапляються рідше, за допомогою яких можна прокладати канавки в кутах.

Як вибрати ручний штроборіз?

Штроборези в Україні реалізуються у спеціалізованих магазинах, їхня вартість залежить від функцій, які може виконувати інструмент. Існує безліч функцій, які роблять роботу більш комфортною. Сучасні пристрої оснащені захистом двигуна від перегріву, заклинювання дисків - все це дозволяє працювати в безпечніших умовах. Важкі бороздороби оснащуються системою плавного пуску, завдяки чому двигун не перевантажується. Додаткові функції також представлені стабілізацією навантаження та регулювання числа обертів. Важливо, щоб інструмент мав ергономічні форми, щоб працівникові було зручно тримати його в руках. Заздалегідь потрібно дізнатися про рівень шуму та вібрації, які видає інструмент, - це дуже важливо для зручних умов роботи.

Купити штроборіз або бороздоділ

В інтернет-магазині Santel (Україна) можна купити якісний ручний електричний штроборіз за вигідною ціною з доставкою по всій країні: Київ, Одеса, Харків, Дніпро. Заявка оформляється протягом кількох хвилин, відправка товару – того ж дня. Всі запитання можна поставити оператору телефону.

Время генерации: 0.155, запросов: 390