Пневмопістолети для цвяхівСтеплери
Цвяхозабивачі

Автоматичний цвяхів - незамінний інструмент для фінішних ремонтних робіт

Багато будівельних, ремонтних, оздоблювальних робіт супроводжуються вбиванням скоб, цвяхів, шпильок: монтаж покрівлі, дерев'яних каркасів, обшивки, натяжних стель, збирання меблів. Використовувати для цих робіт ручним інструментом непродуктивно, довго, незручно. Майстри вже давно користуються гвоздезабивним степлером, який також у продажу називається гвоздезабиватель, гвоздезабивний пістолет, нейлер.

Цвяховбивачі є компактним інструментом, який дозволяє забивати цвяхи без докладання сили в одне натискання курка. Вони складаються з корпусу, рукояті, відсіку для цвяхів (скоб), курка. Спосіб забивання розхідників може бути різним. Завдяки тому, що відсік заправляється великою кількістю цвяхів, продуктивність роботи дуже висока.

Різновиди степлера для цвяхів

Найпопулярнішим у майстрів є акумуляторний цвяхозабивач, адже з його допомогою можна працювати будь-де: на даху, на вулиці, в будівлі, що будується. Він працює до тих пір, поки є заряд акумуляторної батареї. Але це не єдиний вид цього інструмента. Можна виділити такі типи степлера під цвяхи. У продажу зустрічаються:

  • електричні (акумуляторні та мережні);
  • пневматичні;
  • порохові;
  • газові;
  • механічні.

Механічна модель вистрілює скоби, цвяхи за рахунок дії пружини. Найчастіше вона використовується при складанні меблів або для робіт з не особливо твердими та товстими матеріалами. Такі степлери мають невеликий розмір, малу вагу та бюджетну вартість. Пневматичні інструменти зазвичай купують для постійного професійного використання. Вони працюють за допомогою стисненого повітря, яке надходить із компресора. Пневматичний цвяхозабивач, який можна купити в будівельному магазині, має високу швидкість роботи та низькі витрати на обслуговування.

Інструмент газового типу працює за допомогою пропан-бутанової суміші. При взаємодії з іскрою та киснем виходить мікровибух, який виштовхує із силою цвях. Резервуар із газом розрахований на тисячу пострілів. У пороховій моделі цвях виштовхується завдяки згоранню пороху, сила пострілу значно вища, ніж у газового будівельного пістолета, тому за допомогою нього можна забивати цвяхи навіть у дуже тверді матеріали: бетон, метал.

Електричний цвяхозабивач (степлер для цвяхів), який може працювати від акумулятора або мережі, має середню потужність і широко використовується на виробництві. Їм можна забивати цвяхи, скоби, штифти, шпильки.

Купити степлер в інтернет-магазині

Для того, щоб інструмент служив довго та безвідмовно, слід купувати продукцію відомих брендів: Bosch, DeWalt, AEG та інших. Перед покупкою ознайомтеся з усіма асортиментами, технічними характеристиками моделей, вартістю.

Замовити та купити за доступною ціною автоматичний акумуляторний степлер для цвяхів (цвяхів), електростеплер, можна в інтернет-магазині Santel (Україна, Київ) з оперативною доставкою в будь-яке місто. На сайті santel.kiev.ua представлений широкий вибір електричних та ручних інструментів, садової та будівельної техніки, силового обладнання, витратних матеріалів. Вся продукція має високу якість та прийнятну вартість.

Время генерации: 0.450, запросов: 1791