Cнігоприбиральні машиниСнігоприбиральники
Снігоприбиральники

Снігоприбиральна машина для дому або дачі: призначення

Снігові холодні зими – не рідкість для помірних широт, тому часто доводиться спостерігати білий краєвид за вікном. Однак снігопади завдають чимало клопоту власникам дач та заміських будинків. Прибирання снігу вручну - досить трудомістке заняття, яке забирає чимало часу. А якщо снігопади зарядили надовго, подібна перспектива вимушених фізичних навантажень зовсім не тішить. Апарат для збирання снігу допомагає радикально вирішити цю проблему.

Домашні (побутові) снігоприбиральні машини - техніка, що дозволяє прибирати на території кучугури. Причому продуктивність цих пристроїв у 7-10 разів вища, ніж ручне прибирання. Загальна будова агрегату - така: він оснащений силовим агрегатом, робочими елементами (шнеками), випускним жолобом та елементами керування.

Різновиди домашньої (побутової) снігоприбиральної техніки

Залежно від схеми роботи роторні снігоочисники для дому та дачі поділяються на 2 категорії:

  • одноступінчасті;
  • двоступінчасті.

Одноступінчасті сегоприбирачі

Особливість одноступінчастих агрегатів - збирання снігу з одночасним напрямком його до випускного жолоба. Важливо, щоб шнек обертався із достатньою швидкістю. Область застосування таких моделей снігоприбиральних машин для двору – невеликі ділянки на дачі або біля заміського будинку.

Двоступінчасті сегоприбирачі

Двоступінчастий снігоприбиральний апарат міцніший і надійніший, приховані під снігом каміння йому не страшні. Сніг збирається за допомогою шнеків, а потім прямує до випускного жолоба за допомогою додаткового механізму.

Ще одна класифікаційна ознака, важлива для тих, хто хоче купити снігоприбиральну машину – тип силового агрегату. Снігоприбиральник для будинку або дачі може бути оснащений електричним або бензиновим двигуном. Бензинові моделі популярніші. Вони використовують там, де немає доступу до електрики. Порівняно з електричними аналогами, потужність їх вища і становить 3-15 кінських сил. Електрична мала снігоприбиральна техніка теж досить популярна, особливо у власників заміських будинків, але радіус дії такої техніки обмежений довжиною електричного шнура.

Електричні снігоочисники не самохідні. Бензинові моделі, у свою чергу, можуть бути самохідними чи несамохідними. Самохідні пристрої відрізняються великою масою, високою продуктивністю та розширеним функціоналом.

Машини для прибирання снігу: параметри вибору

Окрім схеми роботи та виду приводу, при купівлі снігоприбиральної машини для двору приватного будинку або дачі враховують такі фактори:

  1. Автономність. Щодо цього бензинові модифікації перевершують електричні. Крім того, вони потужніші. За допомогою бензинової снігоочисної машини можна без проблем розчистити велику територію.
  2. Спосіб запуску. Бензинові моделі запускаються при ручному стартері або акумуляторі, електричні — пусковим важелем на рукояті. Другий варіант, за інших рівних умов, більш зручний.
  3. Вартість снігоприбиральної машини — Вибір залежить від сценарію використання техніки. Для невеликої ділянки буде достатньо бюджетної моделі, купувати дорогий агрегат нема рації.
  4. Ширина захоплення машини-снігоприбирача. Для більш продуктивних бензинових моделей вона становить 500-1150 мм, для електричних – 200-600 мм.
  5. Тип ходу. Моделі на колесах зручні для місцевості з неглибоким сніговим покривом, снігоприбиральники на гусеничному ході відрізняють більшу прохідність.
  6. Матеріал виготовлення випускного жолоба. Він може бути пластиковим чи металевим. Другий варіант коштує дорожче. Ціни на снігоприбиральники із пластиковими жолобами нижчі, але такі моделі не відрізняються довговічністю.
  7. Додатковий функціонал. Окремі модифікації мають спеціальні снігообрушувачі, які допомагають боротися з великими кучугурами. Зручно, якщо снігочистка обладнана коробкою передач, що дозволяє оптимізувати швидкість пристрою. Корисна опція - гумові накладки на шнеки, завдяки яким снігоприбирач не зашкодить покриття доріжок.

Купити снігоприбиральник

Купити побутову снігоприбиральну машину (снігоочисник, снігоприбиральник, снігочист, сніговідкидач, прибиральник снігу) для прибирання заметів біля будинку або на дачі за найпривабливішою ціною з доставкою по Києву та Україні ви зможете в інтернет-магазині Santel. При необхідності ви зможете проконсультуватися з фахівцями щодо вибору оптимальної моделі.

Время генерации: 0.160, запросов: 371