СтамескиСтамески
Стамески

Дерево - один із найпоширеніших будівельних матеріалів, який використовується людиною вже багато століть, адже вона міцна, красива, довговічна. Дерево можна використовувати як для будівництва, так і для декорування внутрішнього простору приміщень. Тому цілком природним є той факт, що для його обробки існує низка спеціальних інструментів. Одними з них є стамески.

Можна впевнено стверджувати, що інструменти такого типу були одними з перших винайдених людиною для професійного використання, чому свідченням є множинні археологічні знахідки. Застосовується інструмент для зовнішньої обробки виробів із дерева та їх підготовки для подальшого застосування. Найчастіше стамеску використовують теслярі та столяри.

Стамески по дереву - видові відмінності

Інструмент класово поділяється на:

  • токарний - для коригування форми на токарному верстаті;
  • столярний - для надання потрібного розміру;
  • різьблений - для художнього декорування готового виробу.

Вироби є монолітними пристроями, що складаються з рукоятки та робочої частини. Рукоятка виготовляється в основному з дерева або особливо міцного пластику. Робоче полотно завжди металеве.

Купити стамески по дереву можна ручного або ударного типу. У першому випадку при використанні інструменту допустимо прикладати механічне зусилля руками без застосування допоміжних засобів. У другому на верхній частині рукоятки встановлюється металева накладка, призначена для удару калатушкою або киянкою. Також у верхній та нижній частині ручки розташовуються обтискні кільця, які надають додаткову фіксацію та захищають рукоять від розтріскування під час удару. Якісні стамески по дереву можна купити з доставкою до будь-якого регіону України в інтернет-магазині Santel.

Стаміска по дереву - від чого залежить ціна?

Робота з дерев'яними виробами вимагає певної вправності та старанності. Зокрема для твору різноманітних маніпуляцій необхідно набувати інструменту, який відрізняється формою торцевої частини леза. Вона може бути:

  1. Прямий - для отримання рівного зрізу.
  2. Косою - для грубої вибірки.
  3. Радіусний - для пророблення заглиблень без розтріскування заготовки.
  4. Скобчаста - для вузької лінійної вибірки.
  5. Кутовий - для надання контуру.

Особливо слід виділити клюкарзу. Це стамеска, купити яку необхідно для отворів нестандартної форми і чистової обробки вибірки. Зовні вона має серпоподібну форму з м'яким вигином. Робоче полотно тонке, овальне та загострене на кінці. На сайті santel.kiev.ua можна з легкістю підібрати та купити стамески від найкращих виробників, які дозволять легко працювати з деревиною будь-якого виду.

Время генерации: 3.819, запросов: 2266