Степлери будівельні та заклепочникиСтеплери, заклепочники
Степлери будівельні та заклепочники

Заклепочники, будівельні та меблеві степлери - особливості вибору інструменту

Для полегшення праці майстрів вигадано чимало пристосувань. Можна купити ручний клепальник або меблевий степлер, який допомагає закріпити різні деталі. Робота з подібним інструментом не потребує значних зусиль, для кріплення до поверхні не потрібна фізична сила. Зручно, що у самих пристосуваннях є відсіки, у яких зберігаються скоби чи заклепки, завдяки чому вони губляться і розсипаються. Їхня подача відбувається автоматично.

Подібне кріплення є чудовою альтернативою цвяхам. Він використовується для прикріплення ізоляційних матеріалів, оббивної тканини, різних плит, кабелів та багато іншого. Ціна будівельного степлера або заклепочника є прийнятною, а цей простий інструмент дозволяє зробити роботу більш ефективною.

Якими бувають степлери та заклепочники?

Подібні інструменти працюють дуже просто. Усередині конструкції розташована пружина. При її стисканні відбувається накопичення механічної енергії після того, як деталь розправляється, енергія вивільняється, при цьому забивається заклепка або скоба. Існує кілька способів приведення пружини у дію. Інструмент може бути:

  • механічним;
  • електричний;
  • пневматичним.

Ручний заклепочник чи степлер можна купити у Києві чи іншому місті за невисокою ціною. Для приведення в дію пружини застосовується важіль, що виступає. Інструмент відрізняється компактністю, надійністю та міцністю. Крім того, механічні пристрої не залежать від джерел живлення. При роботі з подібними пристроями одна рука – вільна, це дуже зручно, особливо якщо потрібно працювати на висоті.

Ціна електричного будівельного степлера або заклепочника - вища, тому що подібні пристрої відносяться до професійних. Швидкість роботи - дуже висока, щоб інструмент почав працювати, досить натиснути спеціальну кнопку. Пневматичні моделі користуються на виробництві.

Де купити заклепочник за вигідною ціною?

При виборі клепателя або степлера потрібно звертати увагу не лише на його ціну, а й на спосіб живлення. Велике значення має матеріал, з якого виготовлено механізм. Він має бути якісним, тільки так пристрій зможе прослужити протягом тривалого часу. Важлива вага пристрою, оскільки він постійно перебуває у руках. В електричних моделях обов'язково має бути захист від випадкового спрацьовування. Зазвичай увімкнення пристрою повинно відбуватися лише після того, як він притиснутий до поверхні. Краще звертати увагу на моделі, у яких на рукоятку нанесене спеціальне покриття, що запобігає ковзанню.

Ручний, механічний або електричний степлер та заклепочник за вигідною ціною можна купити в інтернет-магазині Сантел (Київ), у каталозі можна знайти будівельну, промислову, монтажну, меблеву, професійну чи побутову модель. На сайті можна легко порівняти вибрані моделі та підібрати оптимальний варіант. Якщо виникають труднощі, достатньо зв'язатися з представником магазину у телефонному режимі.

Время генерации: 0.864, запросов: 2443