Зварювальні апаратиЗварювальні апарати
Зварювальне обладнання

Обладнання для зварювального цеху: різноманітність інструменту для зварювання

Крім зварювального апарату, в арсеналі майстра є багато інших інструментів та аксесуарів. Залежно від виду зварювання можуть знадобитися різні інструменти.

Купити обладнання та інструменти для різання та зварювання металу з доставкою зварювального обладнання та інших товарів по Києву та Україні ви зможете за каталогом на сайті інтернет-магазину Santel, де ціна аксесуарів для зварювальників - нижча, ніж в аналогічних магазинах.

Інструменти та обладнання зварювальника: основні види

Приладдя, обладнання та інструменти для зварювальних робіт, без яких не обходиться робоче місце майстра, є такими:

 1. Захисна маска або щиток. Їх призначення – захист очей та шкіри обличчя від випромінювання та травмування частинками окалини. Нехтувати використанням маски не можна. А якщо ні, то порушень зору не уникнути.
 2. Утримувач для електродів. Пристосування, що робить роботу майстра зручною та комфортною. Важливо, щоб «держак» мав невелику масу, тоді руки не втомлюватимуться.
 3. Провід для подачі електричного струму до місця зварювання. Вони повинні мати достатню довжину та переріз, щоб витримати навантаження електрострумом. Для безпеки робіт обов'язково має бути ізоляція із прогумованого матеріалу.
 4. Молоток із загостреним кінцем для відбивання шлаку. Завдяки особливій конфігурації майстер витрачає на цю операцію мінімум часу, навіть якщо шлаку вийшло багато.
 5. Щітка для роботи з металу. Аксесуар зручний для очищення поверхні від забруднень та іржі перед початком робіт. Від того, як ретельно підготовлена поверхня, залежить якість виконання шва.
 6. Шаблон. Його призначення - контроль параметрів зварювання, таких як висота зварного шва. За допомогою шаблону також можна вимірювати глибину дефектів.
 7. Струбціна. Призначений для фіксації елементів металевої конструкції. Найчастіше майстер працює один, і обійтися без струбцини не можна.

Крім зварювального інструменту, обладнання та аксесуарів необхідно подбати про спеціальний одяг, взуття та рукавички (краги) для захисту шкіри рук.

Критерії вибору зварювального обладнання

При купівлі обладнання та інструменту для зварювальних робіт слід керуватися такими ключовими характеристиками:

 • призначення, особливості - купувати потрібно лише ті предмети, які справді необхідні вирішення робочих завдань;
 • вартість зварювального обладнання;
 • відповідність стандартам, наявність гарантії якості від компанії, що виробляє;
 • виробник, що виробляє - за інших рівних умов, бажано звернути увагу на електрозварювальне обладнання, приладдя для дугового та точкового зварювання від відомих фірм, робити покупки тільки на перевіреному сайті, щоб уникнути підробок.

Враховуючи вартість продукції, важливо вкластися до бюджету, не купуючи при цьому понад бюджетні «безіменні» Вироби. Грамотному вибору допоможуть відгуки користувачів та безкоштовна консультація профільних фахівців нашого інтернет-магазину Сантел.

Время генерации: 1.619, запросов: 1817