СвердлаСвердла
Свердла

Свердла для дриля

Проста з першого погляду деталь має кілька дуже важливих параметрів, що прямо впливають на особливості робіт, які виконуються за допомогою цих деталей. Купити свердло – мала частина завдання. Основна її частина - зрозуміти, які свердла вам необхідні.

Безумовно, головна функція свердла – виконання отворів. Існують різновиди насадок для свердління отворів під прямим кутом. Виконувати свердлами можна також розсвердлювання та засвердлювання. У першому випадку потрібно збільшити розмір отвору, у другому - зробити поглиблення.

Систематизація свердел різноманітна: за будовою робочої та хвостової частин, способом виконання, завданням. За формою існують конічні та циліндричні види, за матеріалом – для обробки металевих виробів та предметів різних сплавів, деревини та інших поверхонь. Свердла, якими обробляють цеглу, камінь або бетон, мають переможну напайку.

Вибір з асортименту за типами та видами: знайдіть потрібний свердло на дрилі

Хитромудра насадка для виконання заглиблень та отворів має три основні частини робочу, хвостовик та шийку. Перша виконує різальну та спрямовуючу функцію. Хвостовик служить для фіксації інструменту.

Якщо вдуматися, розглядати свердло з погляду його творця, то складність виготовлення, математично вишукана точність цього елемента просто незвичайні. Проте все ж таки потрібно купити свердло, тому наближаємося до його класифікації.

Отже, залежно від будови робочої частини свердло перфораторне або для дриля може бути:

  • гвинтовий (спіральний) - звичний для нас стандарт, що має в діаметрі від одного міліметра до 30 міліметрів;
  • плоскі (перові) - для габаритних отворів у деревині з ріжучою частиною у вигляді лопатки;
  • для глибокого свердління - воно має два канали для проникнення охолодження;
  • одностороннім - це свердло для точних заглиблень;
  • кільцевим або порожнім;
  • ступінчастим (здійснює проходи різного діаметра);
  • центрувальний - для заглиблень спеціально в центрі деталей.

Кожен свердло виготовляється різними способами. Одні можуть бути, безумовно, цілісними. Виконуються із сталі, твердих сплавів. Зварний тип може бути не більше 20 мм у діаметрі. Свердла можуть оснащуватися спеціальними твердосплавними пластиками, які можуть бути змінними.

Для кожного матеріалу підходять лише певні свердла. Як тільки ви почали замислюватися, які свердла для дриля вам потрібно купити, перед вами постало питання про тип і якість, особливості та призначення елемента. І тільки маючи повні знання про всі характеристики, можна легко придбати потрібне свердло. Ми намагатимемося допомогти вам у пошуку необхідного наконечника для вашої роботи: звертайтесь до нашого інтернет-магазину за вказаними номерами.

Особливості робіт: як кут свердла впливає на виконання вашого завдання?

Відповідність матеріалу свердла та його кута залежить тривалість експлуатації насадки. Значення кута дуже важливе для вибору - цей параметр вибирається в залежності від матеріалу, з яким будуть виконуватись роботи. Зауважте, що в процесі свердління кути змінюються, вони відмінні від кутів у статиці. Кінематичний кут дорівнює сумі статичного μ.

Але найважливіше перед вибором свердла для перфоратора з метою його купити - це визначення матеріалу, який і оброблятиметься. Елементи по дереву мають буртики і явний центр, свердла по каменю мають твердосплавний наконечник. Карбідо-вольфрамовий метал ідеальний для обробки бетону. Леговані сталі справляються з металами.

Многогранні наконечники є у свердла для обробки скла та кераміки. Проте є й універсальні елементи. Будь-яке свердло можна замовити та купити в нашому інтернет-магазині Santel.

Купити свердла для дриля в Києві

Якщо ви вже підібрали деталь за типом хвостовика, який зобов'язаний підходити до параметра патрона дриля, діаметром і необхідною довжиною, то сміливо можете купити бажане свердло за відмінною ціною? тому Santel рекомендує запастися набором з необхідних свердлів.

Время генерации: 0.259, запросов: 374