ПодовжувачіПодовжувачі електричні
Подовжувачі

Електричний побутовий подовжувач

Переноска-подовжувач - це буквально незамінний елемент побуту, як і розетка, вимикач. Вона дозволяє отримати доступ до мережі, якщо шнур техніки не дозволяє отримати доступ до найближчої розетки. Незважаючи на простоту, купити мережевий подовжувач не так просто. Необхідно врахувати безліч параметрів, які впливатимуть на функціональність пристрою, безпеку, практичність та термін служби. В першу чергу необхідно враховувати умови експлуатації, оскільки в деяких випадках можна обійтися найбюджетнішим електричним перенесенням, а в інших - доведеться добре заплатити за високий рівень надійності.

Безпека переносного подовжувача: що важливо врахувати?

Якщо вирішили замовити подовжувач через інтернет-магазин, ви повинні розуміти, що цей аксесуар матиме прямий доступ до мережі, а отже, необхідно приділити належну увагу безпеці, особливо коли в приміщенні будуть діти. У цьому випадку, перш ніж купити електричне перенесення-подовжувач, необхідно звернути увагу на наступне:

  • захист від дітей - наявність спеціальних шторок, які закривають контакти від допитливих малюків;
  • корпус - повинен виготовлятися з якісних та надійних матеріалів, які будуть стійкі до зовнішнього впливу та забезпечать тривалий термін служби аксесуарів;
  • вимикач - дозволяє вимкнути всі прилади, підключені до електричного подовжувача, не виймаючи при цьому провід з розетки;
  • терморозмикач - якщо буде перевищено рекомендоване навантаження, він запобігатиме можливому перегріву конструкції.

Ціна подовжувача багато в чому залежить також від наявності захисних функцій, бренду та наявних можливостей. Серед представленого асортименту кожен споживач має можливість підібрати відповідний аксесуар.

На що звернути увагу при виборі універсального подовжувача?

Щоб правильно купити електроподовжувач (електроперенесення), необхідно попередньо врахувати деякі нюанси:

  1. Довжина дроту та кількість розеток - впливає на комфорт експлуатації та залежить від кількості обладнання, яке потрібно буде підключити, у продажу є багато варіантів на вибір.
  2. Переріз і марка дроту - цей параметр повинен відповідати техніці, найчастіше потрібне мінімальне значення 0,75 мм2.
  3. Механічний захист - вартість подовжувача залежить від цього параметра в тому числі, проте не варто ним нехтувати, оскільки у надійної моделі має бути захист від перегинання та витягування дроту.
  4. Вилка - може бути литою, роз'ємною, найкраще віддавати перевагу першому варіанту.

Купить подовжувач на 20-50 метрів у Києві

Інтернет-магазин Santel пропонує купити електричний подовжувач-перенесення (розетку, фільтр) за доступною ціною та з оперативною доставкою до Києва, Дніпра, Львова, а також інших міст країни.

Время генерации: 0.181, запросов: 374