ВіброплитиВіброплити бензинові
Віброплити

Віброплити - як вибрати правильний інструмент?

Перед тим, як розпочинати будівництво будівлі, необхідно належним чином підготувати ґрунт, який часто може бути пухким і сипким. Ці якості дозволяють її легко вилучати та засипати, але далі її характеристики потрібно міняти. Між фракціями, з яких складається грунт, починають накопичуватися вода і повітря, що може призвести до просідання фундаменту і появи тріщин.

Щоб утрамбувати ґрунт, достатньо купити вібромашину. При стисканні ґрунту з нього видавлюється вода і повітряна маса, вона стає щільнішою і рівномірнішою. Ущільнення хорошої якості можна виконати за допомогою катка, віброноги, трамбувальної машини або віброплити.

Яка може бути віброплита для ущільнення землі?

Віброплити користуються популярністю завдяки своїм невеликим габаритам, також вони витрачають мало палива. На невеликому майданчику, де ковзанка не зможе навіть зробити розворот, без віброплити ніяк не обійтися. До того ж, ціна віброплити – значно нижчі, ніж в іншого обладнання аналогічної дії. Такі пристрої використовуються при будівництві та проведенні комунікацій. Конструктивно вібропліт складається з:

 1. Опорна підошва. Плита, виготовлена із металу, призначена для ущільнення матеріалу. Вона дуже міцна, тому що витримує сильні та часті удари об поверхню. Вага та розмір опорної підошви впливають на її продуктивність. Плита виготовлена зі сталі або чавуну, товщина матеріалу не повинна бути меншою за 8 мм. Щоб підсилити підошву, застосовуються ребра жорсткості. Краї платформи загнуті, щоб не застрягти у матеріалі. Якщо вібромашина використовується для укладання плитки, платформа оснащується прокладкою з гуми або поліуретану.
 2. Дебалансу. Служить до створення коливальних і поступальних рухів. Відцентрова муфта передає обороти двигуна на вал, яким створюється вібрація, що передається на плиту. У результаті опорна підошва починає вібрувати і тиснути на поверхню. У різних моделей сила тиску та частота ударів може бути різною.
 3. Двигуна. Мотори можуть працювати на дизельному паливі, бензині або електроенергії, також є акумуляторні моделі. Найбільш продуктивними вважаються агрегати на дизелі, але ціна на таку віброплиту – вище, вона варта постійних навантажень. Найбільшою популярністю користується бензинова віброплита, яка працює ефективно під будь-яким кутом. Електричний двигун - найекологічніший і безшумніший, але він не може розвивати велику потужність, тому такими пристроями частіше користуються всередині приміщень.
 4. Органів управління. Представлені важелями акселератора та дроселювання, перемикачем двигуна та рукояттю ручного стартера. Керувати віброплитою не складно, потрібно ретельно вивчити інструкцію з експлуатації.

Продаж віброплит здійснюється у спеціалізованих магазинах, вартість обладнання залежить від виробника. Слід розуміти, що пристрої можуть бути легкими (до 75 кг), середніми (до 150 кг) та важкими (понад 150 кг). Від ваги обладнання залежить загальна ударна сила.

Як вибрати віброплиту - що враховувати при виборі?

Ціна на віброплиту залежить від її технічних параметрів. У процесі вибору необхідно звернути увагу на:

 • габарити обладнання;
 • частоту та амплітуду вібрації;
 • глибину ущільнення;
 • тип двигуна;
 • потужність;
 • вага пристрою;
 • продуктивність.

Завдяки цим характеристикам можна підібрати обладнання, яке ідеально впорається з поставленим завданням.

Купити віброплиту в Києві

У магазині Santel (Київ, Україна) можна замовити та купити віброплиту для ущільнення ґрунту, асфальту та бетону від відомих виробників, за прийнятною ціною. Щоб уточнити нюанси, достатньо зв'язатися із оператором за телефоном. Заявка оформляється на сайті або в телефонному режимі, займе кілька хвилин.

Время генерации: 0.120, запросов: 378