ВібротрамбовкиВібротрамбовки
Вібротрамбовки

Вібротрамбовка - що це?

Ущільнення сипких матеріалів чи ґрунту - один із перших етапів ведення будівництва. Ущільнюють бетонний розчин, який використовується при будівництві фундаменту. Якщо перший шар покладений недостатньо якісно, підлога може незабаром просісти, а фундамент - розвалитися. Для того, щоб не було подібних проблем, використовують спеціальний інструмент - вібротрамбовку.

Принцип роботи трамбування є досить простим. При коливанні впливу частинки піску або грунту ущільнюються, відбувається заповнення порожнин. Якщо порівняти з трамбуванням ґрунту або піску віброплитою, ефективність від використання інструменту «шлеп нога» вище через меншу площу зіткнення, та й ціна нижча. Віброногу використовують і при ремонті доріг, для ущільнення ґрунту у дренажних колодязів, під час прокладання трубопроводів. Компактний інструмент ідеально підходить для ремонту пішохідних та велосипедних доріжок. Агрегат незамінний на ділянках, де площа обробки ґрунту не перевищує кількох квадратних метрів.

Трамбовщик землі: основні різновиди

Вібронога, залежно від джерела енергії, буває:

 • електрична;
 • бензинова трамбування;
 • дизельна.

Бензинова вібротрамбування

Бензиновий інструмент - найпоширеніший завдяки зручності експлуатації та мобільності. Прилад енергонезалежний, не прив'язаний до розетки, його можна використовувати просто неба, незалежно від погодних умов. Бажано використовувати поза приміщенням через наявність виходу відпрацьованих газів. До переваг бензинового вібротрамбування відносяться:

 1. Простота експлуатації та технічного обслуговування.
 2. Щодо невеликої маси.
 3. Доступне пальне.

Вібротрамбовки оснащуються дво- та чотиритактними бензиновими двигунами.

Дизельне вібротрамбовки

Дизельні моделі через велику потужність і продуктивність застосовують на роботах, що вимагають значного ударного впливу. Вартість дизельних моделей – найвища. Єдиний мінус, високий рівень шуму, повністю компенсується гарною продуктивністю та ККД.

Електричне вібротрамбовки

Головна перевага електричних трамбувальників піску - екологічна безпека, відсутність шкідливих вихлопів в атмосферу. Це зумовлює зручність експлуатації приладу. Мінус - обмежена сфера застосування через те, що трамбування прив'язане до джерела електропостачання: генератора або розетки.

Як правильно вибрати трамбувальник піску та ґрунту?

Вибір вібротрамбовки, як і будь-якого іншого інструмента, потребує дуже ретельного підходу. Як правило, покупці насамперед оцінюють габарити робочої підошви, якість складання пристрою. Моделі від відомих виробників реалізують продукцію з офіційною гарантією та мають тривалий робочий ресурс. Основні критерії вибору:

 • площа робочої підошви;
 • потужність двигуна;
 • сила вібраційних ударів, їх частота;
 • глибина обробки ґрунту;
 • енергоспоживання (як варіант - витрати палива);
 • наявність захисту рук від вібрації;
 • вартість вібротрамбування.

Основним параметром є потужність двигуна. В основному показник варіюється в межах 2,5-4 кінських сил. Чим більша потужність мотора, тим вища продуктивність. Площа підошви вибирається, з конкретних умов. Наприклад, під час роботи в обмеженому просторі немає необхідності купувати великогабаритну модель. Від частоти вібрації залежить швидкість виконання поставленого завдання щодо ущільнення ґрунту. Не менш важливими є такі параметри вібротрамбовок, як вага інструменту та його маневреність.

Купити бензинове трамбування

Купити ручну бензинову віброногу (вібролапу, вібротрамбування, трамбування) для ущільнення ґрунту в Києві за невисокою ціною можна на сайті інтернет-магазину Santel. За бажанням, можлива доставка Україною.

Время генерации: 1.394, запросов: 2333