Садові пилососиПовітродувки, садові пилососи
Повітродувки та садові пилососи

Садовий пилосос - апарат для здування листя: призначення

Прибирання території біля будинку – малоприємне заняття. Тому садова дуйка (вітродув, повітродув) для збирання листя є одним з найпопулярніших пристроїв, що використовуються при догляді за прибудинковою територією на дачі або присадибній ділянці. Професійні модифікації використовуються клінінговими фірмами та лісопарковими господарствами.

При всій різноманітності моделей, повітродувки мають приблизно однакову будову. Як силовий агрегат використовується електричний або бензиновий двигун. Робочий режим створюється компресорним вузлом. Розтруб, який одягається на апарат, забезпечує спрямований рух повітряного струменя.

Пилосос-повітродув для листя: робочі режими

Якщо ви хочете купити пилосос для саду, щоб витрачати менше часу та фізичних зусиль на прибирання ділянки, то надії цілком виправдаються завдяки наявним робочим режимам:

  1. Обдув - листя змітається з доріжок за допомогою сильного повітряного потоку. Достатньо переміщатися по ділянці, направляючи потік повітря на опале листя. Фізичні зусилля при цьому набагато менші, ніж при роботі граблями та віником.
  2. Режим всмоктування аналогічний до того, в якому працює звичайний побутовий пилосос. При цьому сміття та листя всмоктуються у спеціальний резервуар. Сміттєзбірник пилососу для збирання та збору листя виконаний знімним, його легко відстібати та спустошувати.
  3. Подрібнення – корисна опція. Сміття, що надходить у ємність, подрібнюється спеціальними ножами. Ця функція не в усіх моделях.

Якщо прилад для здування листя оснащений усіма трьома робочими режимами, процес прибирання території значно спрощується та прискорюється. Тепер утримувати ділянку в чистоті можна без особливих труднощів.

Який купити листодув: класифікація

Залежно від конструктивних особливостей садові повітродувки поділяються на такі категорії:

  • переносні;
  • пересувні.

Переносну модель відрізняють компактні розміри. Прилад для здування листя утримується в руках або переноситься з місця на місце за допомогою плечового ременя. Корпус оснащений зручною ручкою, за допомогою якої повітродувку можна перенаправляти. Місткість сміттєзбірника - не більше 50 л. Як правило, він виготовлений із текстилю. Розрізняють мережеві, акумуляторні та бензинові пилососи для збирання та збору листя та трави.

Пересувні моделі належать до професійного класу та використовуються комунальними підприємствами. Вони оснащені ручками для пересування та колісним ходом. Крім здування, такий агрегат працює, як пилосос та подрібнювач. Місткість сміттєзбірника становить 70-200 л.

Як правильно купити садові пилососи та повітродувки: критерії вибору

Насамперед слід визначитися з видом повітродувки. Вибір залежить від обсягу робіт, які потрібно виконати. Для дачі цілком достатньо переносної моделі. Пересувний агрегат призначений для великих площ. Крім того, необхідно враховувати такі фактори:

  1. Джерело харчування. Електричні моделі майже безшумні та екологічно безпечні. Мережеві моделі обмежені у застосуванні, акумуляторні – більш мобільні, але за продуктивністю поступаються мережевим. Моделі з бензиновим мотором менш екологічні, зате можуть впоратися зі збиранням великої території.
  2. Потужність. Цей параметр визначає продуктивність інструменту. Розмір потужності коливається від 500 до 4000 Вт. Чим агрегат потужніший, тим з більшим обсягом робіт він може впоратися.

Враховують також рівень шуму та вартість садового повітродувки. Важливий параметр для вуличного акумуляторного пилососа для листя - тривалість роботи на повному зарядженні батареї. Цей показник визначається ємністю АКБ. Купити вуличну садову повітродувку-пилосос (повітродув, листодув) для прибирання листя за найкращою ціною в Києві ви зможете на сайті інтернет-магазину Santel. Працює доставка Україною.

Время генерации: 0.900, запросов: 1836