Зубила та піки SDSЗубила та піки SDS
Зубила та піки SDS

Зубила та піки SDS: детально про деталі

Будівельникам та людям, які вирішили самостійно здійснити ремонт, потрібно виконувати складні багатопланові завдання. Такими є відбивання плитки або цегли, різних нерівностей поверхні стін. Виконуються ці роботи за допомогою перфоратора, до якого важливо підібрати певні зубилаіпіки, а купити їх у нашому магазині легко, завдяки широкому асортименту та високій якості.

Зубило являє собою подовжений стрижень, що має на кінці певного виду форму: шип, лопатки, округла головка та інші модифікації. Деталі використовуються як долота, піки під відбійний молоток. Матеріал зубила для перфоратора - це міцні метали, як у свердла або бура. Кожне зубило на перфоратор здатне пропрацювати тривалий час у найскладніших умовах. У цьому полягає його завдання. Вирівнювання твердих поверхонь та здійснення відбивання плитки, цегли, бетону – головна функція зубил, ціни яких у нашому магазині Santel (Київ) вигідні для вас.

Зубило SDS - це неймовірно зручне оснащення із системою швидкої заміни. SDS була вигадана фірмою Bosch. Ця технологія дозволяє миттєво замінювати насадки - зубила, піки, бури. Різні піки на перфоратор дозволяють виконувати роботи з обробки каменю або металу. Задіяна ударна та ріжуча механічна сила.

Зубила для перфоратора: асортимент та класифікація

Перше, що хвилює покупця зубил та пік – призначення кожної деталі. Вони класифікуються таким чином:

  • дробільна піка (має гострий наконечник);
  • плоське зубило для перфоратора;
  • насадка для чищення швів;
  • самозаточувана деталь;
  • лопатка;
  • елемент для обробки асфальту.

Елементи, що самозаточуються, допомагають скорочувати час робочого процесу - професіонал не відволікається на заточування. Замовити виріб будь-якого типу, у тому числі плоскезубило в інтернет-магазині - це теж можливість не витрачати час даремно в пошуках потрібних деталей у будівельних магазинах, які не завжди близько від місця робіт, що виконуються. Ви можете придбати потрібне зубило ручне, купити його не виходячи з дому: а вартість в інтернет-магазині Santel – найкраща в Україні.

Якщо вам необхідно купитизубило плоске по бетону або, наприклад, піку для перфоратора, перш за все потрібно знати, який типорозмір деталі потрібен.

Вибір зубил і пік до перфоратора відповідно до розміру

Не поспішайте купувати потрібне плоске зубило або іншу модель для перфоратора: купити кожну насадку варто при врахуванні типорозміру, що відповідає вашому інструменту, а ціна виробу залежить від сплаву та інших параметрів в асортименті нашого онлайн-магазину.

Типорозміри зубил:

  1. SDS-max - стандарт 18 мм для будь-якого професійного інструменту;
  2. SDS-plus - десятиміліметровий розмір для побутового обладнання;
  3. SDS-top - 14-міліметровий варіант, який нечасто використовується і рідко зустрічається.

Щоправда, є й спеціальні перехідники, але ми не радимо вам ними часто користуватися. Виконання необхідної роботи буде з ними менш зручним.

Купити зубило SDS у Києві

Власне, все логічно: набуваючи зубило потрібного розміру, ви сприяєте якісному робочому процесу і не ризикуєте, що ваш інструмент швидко почне зношуватися. До речі, ми також радимо вам купувати плоскі види: вартість плоского зубила виправдає всю роботу, оскільки така форма насадки забезпечує менший опір, а відповідно навантаження при роботі.

У нашому асортименті є лопаткові, шаблонні, плоскі зубила та піки будь-яких розмірів відмінної якості, будь-які типорозміри, а також система кріплення на шестиграннику (замість стандартної SDS). Ціна на зубила та піки для перфоратора в онлайн-магазині Києва Santel завжди вигідніша, ніж пропозиції у торгових будівельних точках вашого міста.

Время генерации: 0.142, запросов: 374