Акумулятори



Акумулятори для інструментів
Акумулятори

Акумулятори - безперебійна робота обладнання

Купити акумуляторну батарею рекомендується для підвищення продуктивності, забезпечення оперативного завершення різних робіт, пов'язаних з будівництвом та ремонтом. За допомогою такого пристрою досить просто забезпечити обладнання енергією для значного збільшення експлуатаційного часу техніки. Сучасні акумуляторні батареї чудово справляються з високими навантаженнями при роботі, легко заряджаються та обслуговуються. Якщо на робочому майданчику кількість джерел безперебійного електричного живлення суворо обмежена або немає мережних роз'ємів, можуть виникнути збої в усьому робочому процесі. У таких випадках акумуляторна батарея, купити яку рекомендується заздалегідь, стане незамінним помічником у роботі.

Цей пристрій здатний значно підвищити комфортність умов та продуктивність виконуваних завдань. Бездротовий акумулятор характеризується рядом переваг у порівнянні з провідними пристроями. Головною якістю вважається хороша мобільність без обмежень у вигляді шнура. Для того щоб організувати тривалий робочий процес, рекомендується купити додаткові змінні акумуляторні батареї.

Особливості акумуляторних батарей

Для безперебійної роботи електроінструментів може знадобитися акумуляторна батарея, ціна якої варіюється в залежності від ємності, типу конструкції та виробника. Розрізняють такі види таких сучасних акумуляторів:

  • нікель-металогідридні;
  • літій-іонні;
  • нікель-кадмієві.

Найпоширенішим типом є літієва акумуляторна батарея. Такий пристрій має високий показник потужності, що, у свою чергу, підвищує продуктивність електроінструменту. Споживачами цього виду АКБ не раз відзначалася надійність та безпека батареї в експлуатації. Кожна акумуляторна батарея Li-ion оснащена схемою управління регулювання подачі струму, показників вихідної напруги, температури самого акумулятора. Для повного заряду цього пристрою потрібен дуже недовгий час.

Нікель-кадмієві акумуляторні батареї можна купити для застосування до професійних будівельних інструментів. У такому великогабаритному обладнанні слабкі показники ємності. При цьому нікель-кадмієвий АКБ відрізняється бюджетною вартістю, тривалим терміном експлуатації за різних температурних режимів, проходженням повного циклу зарядки навіть у морозних умовах роботи. Нікель-металогідридні батареї дещо вдосконалені в порівнянні з попереднім типом: мають меншу вагу, повністю екологічні, не потребують повної зарядки.

На що звернути увагу перш ніж пупити АКБ?

Перед тим, як купити акумулятор для електроінструменту, рекомендується звернути увагу на такі параметри, як напруга та ємність. Перша характеристика АКБ впливає на продуктивність зарядного пристрою, відповідно, батарея з найвищим показником забезпечуватиме кращі досягнення при роботі. Місткість акумулятора свідчить про тривалість роботи пристрою до повної розрядки. АКБ може досягти максимальної допустимої ємності за допомогою проходження кількох циклів повної зарядки та розрядки. Якісні акумуляторні батареї від перевірених виробників, ціна яких є демократичною, можна купити в магазині Santel (Україна, Київ) з доставкою по території України.

Время генерации: 1.478, запросов: 2540