ЕлектролобзікиЛобзики електричні
Електролобзики

Електричні лобзики - необхідний інструмент для будівництва

При виконанні навіть найменшого ремонту ніяк не обійтися без ручного інструменту. Одним із найнеобхідніших є лобзик. Він застосовується для різання різного матеріалу: пластмаси, дерева, гіпсокартону, ламінату тощо. Електричні лобзики застосовуються не тільки для виконання прямої нарізки, але і для фігурної, для різання круглих та прямокутних отворів.

Такий електричний інструмент, як лобзик, дозволяє виконати всі роботи у максимально швидкий термін. Слід правильно підбирати обладнання для того, щоб роботи виконувались максимально ефективно та безпечно.

Електролобзик - пристрій

Перед тим, як купити пилку лобзика, необхідно хоч трохи ознайомитися з її пристроєм. Складається вона з:

  • корпуси;
  • рукоятки;
  • опорної підошви;
  • двигуна;
  • редуктора;
  • утримувача пильного полотна.

Опорою інструменту є підошва, яка виготовлена із сталі. Корпус має бути міцним, матеріал повинен справлятися з ударами та перегрівом. Найчастіше для його виготовлення користуються пластиком. Перед тим, як купити лобзик в Україні: у Дніпрі, Запоріжжі, Одесі чи Харкові необхідно перевірити, щоб кнопками було зручно користуватися. Важливо, щоб рука була зручною, не ковзала під час роботи. Вартість електролобзика також залежить від способу, яким кріпиться пиляльне полотно. Важливо звернути увагу на якість шнура. Він має бути гнучким. У процесі роботи доведеться змінювати витратні матеріали, при виборі полотен слід звертати увагу на їх довжину та матеріал виготовлення. Саме ці показники впливатимуть на те, з якістю виконано роботу.

Де купити електро лобзик за прийнятною ціною?

Ціни на електролобзики можуть помітно відрізнятися, вони залежать від технічних характеристик обладнання. Щоб зробити правильний вибір, потрібно враховувати кількість ходу за хвилину, від чого залежить швидкість роботи. Важлива потужність інструменту, чим більший цей показник – тим високе навантаження зможе витримати пристрій. Сучасні моделі можна з'єднувати з пилососом для того, щоб збирати пил та тирсу. Ціна електролобзика залежить від наявності додаткових функцій, наприклад, освітлення робочого місця, що робить роботу комфортнішою. Потрібно пам'ятати, що при використанні лобзика потрібно максимально захищати очі, для цього в комплекті з обладнанням часто постачається спеціальний захисний екран.

На сайті santel.kiev.ua можна купити електричний лобзик (електролобзик, ел лобзик) за вигідною ціною з доставкою на будь-який пункт доставки перевізника в Україні: у Дніпрі, Запоріжжі, Києві, Одесі, Харкові. Для оформлення заявки достатньо зайти до інтернет-магазину, вибрати товар у каталозі та заповнити кілька полів з інформацією. Також її можна оформити у телефонному режимі, зв'язавшись із оператором. Обробляються замовлення максимально оперативно, упаковка та відправка займає лічені години. Якщо виникли питання - їх завжди можна поставити менеджеру за телефоном, вказаним на сайті.

Время генерации: 1.789, запросов: 1764