Клейові стержніКлейові стрижні для пістолета
Клейові стрижні

Клейові стрижні - необхідний витратник для термопістолета

Одним із популярних електроінструментів, який використовується для дрібного ремонту, з'єднання різних матеріалів, заповнення стиків та порожнин, рукоділля, вирішення інших ремонтних та побутових завдань, є термопістолет. Це паяльнотермічний інструмент із простим пристроєм. Клей, що використовується, швидко розплавляється і швидко застигає після нанесення, не виділяючи при цьому неприємного запаху і шкідливих речовин, забезпечуючи міцне з'єднання матеріалів.

Термопістолети виробляються у великому асортименті. Є професійні моделі для ремонту та виробничих потреб, напівпрофесійні та маленькі побутові пістолети. Для роботи з таким пристроєм необхідні розхідники - клейові стрижні (термоклів), які мають вигляд паличок різної довжини, товщини, кольору.

Асортимент високотемпературних клейових стрижнів

Всередині клейового пістолета знаходиться порожня металева трубка з нагрівальним елементом. Клейовий стрижень поміщається в цю трубку, де розплавляється за допомогою нагрівача. Спеціальний штовхач допомагає просувати його всередині трубки, видавлюючи розплавлений термоклей із носика приладу.

Купити клейові стрижні можна в будь-якому будівельному чи господарському магазині за доступною вартістю. Вони виробляються різними торговими марками. У продажу можна зустріти такі моделі стрижнів гарячого клею:

  • прозорі;
  • чорні;
  • кольорові.

Прозорий стрижень для термопістолета - найпопулярніший завдяки універсальності свого застосування. Чорні та білі палички клею зазвичай набувають для вирішення будівельних та ремонтних завдань. Вони можуть продаватися поштучно, невеликими упаковками по 10-12 штук, а також кілограмовими та півкілограмовими пачками. У продажу є кольорові клейові стрижні, які найчастіше продаються набором. Кольори можуть бути будь-які: червоний, золотий, срібний, жовтий, зелений, фіолетовий та інші, є палички з блискітками. Їх найчастіше використовують для рукоділля та творчості.

На що звернути увагу при виборі клейових паличок для термопістолета?

Перш ніж купити клейовий стрижень, необхідно звернути увагу на такі параметри виробів:

  • діаметр (7,2 мм, 11,2 мм);
  • довжина (200 мм, 300 мм, 100 мм);
  • колір;
  • кількість штук в упаковці.

За допомогою такого термоклею можна працювати зі склом, картоном, папером, деревом, пластиком, текстилем, керамікою, пінопластом, поролоном, поліпропіленом та іншими матеріалами.

Купити клейові стрижні для термопістолета в Києві

Стержні термоклею будь-якого кольору та діаметру для побуту, творчості чи професійних робіт можна придбати за вигідною вартістю в інтернет-магазині Santel (Україна, Київ). У каталозі сайту є також відмінний вибір фірмового будівельного обладнання, техніки для саду та городу, будинки, автомобіля, силові установки, розхідники та багато іншого від перевірених брендів за вигідними цінами.

Время генерации: 0.849, запросов: 2235