Вантажопідйомне обладнанняВантажопідйомне обладнання
Вантажопідйомне обладнання

Вантажопідйомне обладнання - його призначення та сфери застосування

У промисловому виробництві, на складах обладнання та товарів побутового призначення, у великих магазинах та на будмайданчиках без переміщення різних вантажів обійтися не можна. Вручну цю роботу зробити неможливо, тому використовують спеціальне підйомне обладнання. Механізація підвищує продуктивність та прискорює роботу.

Виробники випускають широкий асортимент таких механізмів, інтернет-магазин Santel надає зручний електронний каталог вантажопідйомного обладнання, за допомогою якого легко купити потрібну модель. Одні виконують лише горизонтальні переміщення вантажів, інші можуть піднімати їх по вертикалі. Конструкція такого обладнання передбачає безпеку людини під час використання.

Ручне вантажопідйомне обладнання - які види пропонує магазин Santel?

Всі механізми, призначені для переміщення вантажів у різних площинах, можуть бути ручними або електричними. У нашому магазині ви знайдете такі різновиди цих пристроїв:

  • лебідки - дозволяють кантувати, утримувати та переміщати різні типи важких вантажів;
  • талі - бувають ланцюгові та важільні, призначені для підйому та горизонтального переміщення важких вантажів;
  • візки - можуть бути як універсальними складськими, так і виготовленими під певний вид інструменту (наприклад, шліфувальну машину);
  • підйомні платформи - зазвичай встановлюють у тих місцях, де використання інших типів механізмів є недоцільним;
  • підйомні крани - вони встановлюються як на землі, так і на дахах, наявність поворотного механізму спрощує ремонтно-будівельні роботи.

Замовити ручне вантажопідйомне обладнання в нашому магазині можна в будь-який зручний для вас час, актуальна вартість вказана біля кожної моделі. Якщо є труднощі при покупці, їх допоможуть оперативно вирішити професійні менеджери.

Критерії вибору вантажопідйомних механізмів

Щоб не пустити гроші на вітер, перш ніж придбати необхідний вам підйомний механізм, варто врахувати деякі важливі моменти. Перш за все визначтеся з призначенням та передбачуваним навантаженням на пристрій. Виходячи з цього, буде легше вибрати між ручною або електричною моделлю. Потім вивчіть технічні характеристики, гранично допустимі навантаження та комплектацію механізму. Обов'язково слід звернути увагу на матеріал виготовлення, якість складання та відсутність видимих дефектів на виробах.

Купити якісне вантажопідйомне обладнання

Якісне вантажопідйомне обладнання, яке пропонує наш магазин Santel (Київ, Україна) з оптимальним співвідношенням якість/ціна, прослужить вам тривалий час. З його допомогою можна легко виконати підйом та переміщення важких вантажів при будівництві чи ремонті, або використовувати його для підвищення ефективності роботи складів та магазинів. Асортимент продукції постійно розширюється, надходять нові моделі з найкращими технічними характеристиками.

Время генерации: 0.883, запросов: 1876